Wielki finał 2. edycji LWIC BIZNESU 2016 już za dwa tygodnie!

Są pełne pasji i ambicji, wytyczają odważne cele, doskonale sprawdzają się zarówno w prowadzeniu i rozwijaniu własnego biznesu, jak i w pełnieniu kluczowych funkcji kierowniczych i zarządczych. Z odwagą spełniają swoje marzenia – umiejętnie łącząc życie zawodowe z prywatnym. Nie zrażają się porażkami. Wyciągają lekcje z błędów i z uśmiechem na twarzy pokonują przeszkody w drodze do sukcesu. O kim mowa? O 39 wyjątkowych kobietach nominowanych do tytułu Polskiej Lwicy Biznesu 2016.

Plebiscyt Polska Lwica Biznesu to prestiżowy projekt, którego pomysłodawczynią jest Ilona Adamska, red. naczelna i wydawca Law Business Quality.

okladka-str2

– Projekt ma za zadanie nagrodzenie kobiet, które swoją postawą motywują i inspirują inne kobiety do działania i spełniania swoich marzeń. Chcemy promować kobiety przedsiębiorcze, które odnoszą spektakularne sukcesy. Które wiedzą czego chcą i potrafią w życiu postawić wszystko na jedną kartę. – wyjaśnia organizatorka plebiscytu.

Wśród nominowanych kobiet sukcesu są również gwiazdy, m.in. Monika Zamachowska, Dorota Williams, Otylia Jędrzejczak, Paulina Holtz, Małgorzata Ohme.

Dlaczego warto brać udział w tego typu przedsięwzięciach?

– Kobiety powinny korzystać z każdej okazji aby pokazać, że działają aktywnie. Udział w plebiscycie daje możliwość zaprezentowania siebie, swoich osiągnięć szerszemu gronu, w ten sposób docieramy do potenacjalnych odbiorców i użytkowników. Uczestniczki plebiscytów stanowią cudowny dowód na to, że my, kobiety jesteśmy obecne w przestrzeni biznesowej, doskonalimy się, rozwijamy, osiągamy sukcesy – jednym słowem inspirujemy. Jako jurorka za każdym razem zachwycam się odwagą i determinacją uczestniczek, ich cierpliwością i świadomością celu. I najchętniej nominowałabym wszystkie startujące dziewczyny bo każda jest wyjątkowa.  – mówi Anna Kazakow, członkini tegorocznego jury.

– Sam udział w różnego rodzaju rankingach i plebiscytach jest dla każdego uczestnika nobilitacją. Bycie wyróżnionym i nominowanym to już zwycięstwo. Myślę, że jest to świetna okazja do poznania innych wyjątkowych osób i bycia w gronie bardzo prestiżowym. Statuetka jest uwieńczeniem i rezultatem biznesowym. To radość i duma. – dodaje Anna Urbańska,  Lwica Biznesu 2015, w tym roku również zasiadająca w jury konkursu.Beautiful young business executive with colleagues discussing in the background

Plebiscytowi towarzyszyć będzie premiera wyjątkowej książki pt. „Lwice Biznesu. Inspirujące wywiady z kobietami sukcesu” pod redakcją Ilony Adamskiej. Każda z bohaterek książki dzieli się swoimi doświadczeniami, sukcesami, ale też porażkami. Pokazuje, że kluczem do sukcesu jest robienie tego, co się kocha. Lwice Biznesu… to projekt mający na celu pokazanie innym, że w życiu czasem trzeba postawić wszystko na jedną kartę, zaryzykować i dokonać nieoczywistych wyborów. To książka, która odpowiada na pytanie, jak ważna w życiu jest pasja, pieniądze i wizerunek oraz czy bycie asertywnym pomaga w drodze na szczyt. Wśród bohaterek m.in. Joanna Jabłczyńska, Omenaa Mensah, Paulina Holtz, Iwona Kossmann, Olga Kozierowska.

Swoistego podsumowania wypowiedzi ponad 50 kobiet dokona dr Ewa Hartman – coach, trener, specjalista od wystąpień publicznych:

– Spotkanie Lwic Biznesu jest dla mnie jak Święty Gral. Mogę czerpać z doświadczeń 50 spełnionych kobiet sukcesu zebranych na kartach jednej książki. Mogę uczyć się bezpośrednio od nich, jak uczynić moją drogę wyjątkową. Jestem zaszczycona, bo powierzono mi rolę głosu podsumowującego te wyjątkowe biografie, wyróżniona, że to właśnie mnie powierzono klucz do znakomitej wiedzy jako pierwszej i przekonana, że niejedna z nas odnajdzie wśród Lwic swoje przewodniczki.

Głosowanie SMS-owe już trwa. Listę kandydatek możecie znaleźć na stroniehttp://magazynlbq.pl/ruszylo-glosowanie-na-polska-lwice-biznesu-2016/

Huczna gala z udziałem gwiazd, mediów, ludzi sukcesu odbędzie się 30.09.2016 w Hotelu DoubleTree by Hilton w Warszawie. Muzyczną gwiazdą wieczoru będzie aktorka Aneta Todorczuk – Perchuć. Imprezę poprawdzi Ryszard Rembiszewski. Wśród niespodzianek m.in. oficjalna premiera nowego modelu marki TOYOTA dedykowanego – kobietom!

Share