Wiem, jak pachnie prawdziwy mężczyzna

Drzewno-korzenne nuty przeplatane kwiatowymi aromatami to jedna z najlepszych baz dla męskich zapachów. Uwielbiana przez mężczyzn, intensywna i zmysłowa, łatwo zapada w pamięci. Taka jest nowa propozycja od JEAN MARC – woda perfumowana Tesoro Intense.tesoro

Surowy, korzenny zapach łączący się z ciepłymi akordami olejków drzewnych to mocny, a zarazem świeży duet w świecie męskich zapachów. To z jednej strony nuty ciężkie i surowe, z drugiej – łagodne i proste, podkreślone subtelnie zmysłowymi zapachami pochodzącymi wprost z natury. W JEAN MARC Tesoro Intense perfumiarze sięgają do samych korzeni męskiego świata. Ta nowa woda perfumowana łączy w sobie aromatyczne akordy kwiatowe z mocno zdefiniowanymi olejkami drzewnymi i korzennymi. Propozycję interpretuje idealnie zbalansowana nuta głowy, w której znajdziemy bergamotkę i lawendę przeplatane z pikantnymi aromatami kardamonu i czarnego pieprzu. Zapach szybko ewoluuje, by uwolnić zmysłowe nuty paczuli, drzewa cedrowego, wetywerii oraz irysa. Tło w JEAN MARC Tesoro Intense stanowią delikatnie wyczuwalne, słodko-gorzkie aromaty ukryte w wanilii oraz ambrze.

konkurs jean marc Tesoro

KONKURS

Typ zapachu: kwiatowo-drzewno-korzenny

Nuta głowy – bergamotka, lawenda, kardamon, czarny pieprz

Nuta serca – irys, wetyweria, drzewo cedrowe, paczula

Nuta bazy – wanilia, ambra

JEAN MARC Tesoro Intense to propozycja wyjątkowo intensywna i wyrafinowana, polecana szczególnie na wieczór. Pachnący nią mężczyzna dominuje, roztaczając wokół siebie bardzo seksualną atmosferę kojarzoną z mocą i siłą. Pociąga i kusi tak, że trudno przejść obojętnie.

Woda perfumowana JEAN MARC Tesoro Intense dostępna jest w drogeriach oraz sklepach handlowych. Cena za flakon 100 ml wynosi ok. 20 zł.

www.jeanmarc.pl

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Piosenkarka pojawiła się w oryginalnej sesji, z okazji 40-lecia filmu…