Wiosenne premiery na targach Fashion Meeting

Początek wiosny, dzień jest dłuższy, temperatury coraz wyższe. To dobra okazja, aby spotkać się w gronie bliskich i znajomych w wyjątkowym miejscu. Zapraszamy na 31. edycję najpopularniejszych targów na Dolnym Śląsku – Fashion Meeting (www.fashionmeeting.pl)! Już w pierwszy kwietniowy weekend spotkamy się w Zajezdni Dąbie – Czasoprzestrzeń we Wrocławiu! Zapraszamy na wielki festiwal #KupujŚwiadomie (www.kupujswiadomie.pl) w dniach 2-3 kwietnia, w którym udział weźmie 150 wystawców z całej Polski. A czego możecie spodziewać się na targach?

WSTĘP BEZPŁATNY

#KupujŚwiadomie od polskich twórców

Targi mody autorskiej Fashion Meeting kolejny rok odbywają się pod hasłem #KupujŚwiadomie, którego celem jest zwrócenie naszej uwagi na konsumpcjonizm i środowisko. Szczególnie w dzisiejszych czasach, rozważne i przemyślane zakupy są niezwykle ważne. W związku z tą ideą, wystawcami podczas targów są tylko twórcy, którzy swoją misją i filozofią pokazują jak wprowadzić świadome wybory do swojego życia. Celem akcji #KupujŚwiadomie jest wspieranie polskich przedsiębiorstw. Kupując polskie produkty przyczyniacie się do rozwoju ich biznesu. Dzięki temu mogą tworzyć unikalne produkty na najwyższym poziomie, zatrudniać pracowników i rozpowszechniać nasz kraj w innych państwach. Takie wsparcie to także rozwój polskiej gospodarki.

Polska odzież, obuwie i dodatki

Czy zastanawiałeś się kiedyś, ile polskich produktów znajdziesz w swojej szafie? Czy gdybyś miał wybór to wybrałbyś spodnie, koszulkę, czy zegarek od rodzimych producentów? Gdy zadajemy to pytanie uczestnikom naszych targów, najczęściej pada odpowiedź „Tak”. Na co dzień nie zdajemy sobie z tego sprawy. W momencie kiedy pojawia się wybór, większość z nas wybierze produkty najwyższej jakości, szczególnie jeśli pochodzą one z naszego kraju.

Na targach znajdziecie stoiska z wieloma różnymi ofertami, szczególnie tymi z wiosennymi kolekcjami. Będziecie mogli kupić lekkie płaszcze, kurtki, bomberki, kolorowe i wysokogatunkowe bluzy, spodnie. Czekać będą na Was także premierowe, wiosenne kolekcje sukienek, spódnic, spodni, żakietów, marynarek, koszulek, bluzek oraz wiele więcej wspaniałej, ręcznie szytej odzieży. Ponadto będziecie mogli kupić buty, torebki, plecaki, zegarki, paski. Dopełnieniem wiosennych kolekcji i stylizacji będzie piękna, ręcznie wykonana z rozmaitych materiałów biżuteria. Na targach znajdziecie wystawców z ofertą dla kobiet, mężczyzn i dzieci.

Komunikacja, relacje

W czasach, w których eCommerce stał się popularny, spotkanie z projektantami, autorami i twórcami produktów jest na wagę złota. Targi to możliwość spotkania się, porozmawiania. Dzięki temu możecie nie tylko dostosować produkt do swoich potrzeb, ale także nawiązać relacje, poznać markę, jej misje, ideę. To bardzo ważne szczególnie teraz. Takie rozmowy przyczyniają się do rozwoju danych przedsiębiorstw. Sprawdzić jej autentyczność, poziom proponowanych produktów, przymierzyć sukienkę czy dobrać do niej dodatki. Na targach Fashion Meeting, zawsze jest wyjątkowa, wspaniała atmosfera, która udziela się każdemu uczestnikowi!

Dołącz do wydarzenia!

www.facebook.com/events/434646048399416
www.kupujswiadomie.pl

www.fashionmeeting.pl


Kiedy?
2-3 kwietnia w godz. 11:00-18:00

Gdzie?
Zajezdnia Dąbie – Czasoprzestrzeń

Wrocław, ul. Tramwajowa 1-3

Poza targami mody autorskiej i wzornictwa Fashion Meeting pojawią się również:

Targi Kosmetyków Naturalnych Natural Beauty

www.targinaturalbeauty.pl

www.facebook.com/events/399991628595396

Targi roślin, kwiatów i dekoracji Zielono Mi

www.targizielonomi.pl

www.facebook.com/events/627099865015049

Słodko Gorzko – festiwal słodkości, kawy i czekolady

www.slodkogorzkofestiwal.pl

www.facebook.com/events/647699709804866

Dzika Uczta – zlot food truck’ów i restauracji

www.dzikauczta.pl

www.facebook.com/events/2077733282402302

Serowa Uczta

www.facebook.com/events/368058264960663

Partner: Czasoprzestrzeń – Centrum Kultury i Inicjatyw Lokalnych

Patronat: Wrocław – Miasto Spotkań

Organizatorzy: Fashion Meeting, Natural Beauty, Zielono Mi, Słodko Gorzko, Dzika Uczta

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Wiosna to idealny okres, aby zacząć odpowiednią pielęgnację naszej skóry.…