Wiosna w Paryżu – bielizna Axami

Jest delikatna niczym powiew wiosennego wietrzyku znad Sekwany, swobodna, jak atmosfera w Lasku Bulońskim, frywolna, jak popołudnie spędzone na Montmartre, pikantna, jak wieczorne przedstawienie kabaretu Moulin Rouge. O czym mowa? Oczywiście o bieliźnie od Axami!

Białostocka firma Axami od kilku już lat podbija serca kobiet ceniących wygodę, jakość, oryginalność i elegancję. Co więcej, marka Axami cieszy się wciąż rosnącym powodzeniem nie tylko w Polsce, lecz również wśród tak wybrednych klientek jakimi są np. paryżanki!  Zyskanie życzliwości francuskich odbiorców to duży sukces polskiej firmy, ale dodajmy, że gratulacje są w tym przypadku w pełni zasłużone. Firma Axami od dziewięciu sezonów prezentuje bowiem swoje najlepsze kolekcje na paryskich wybiegach, dzięki uczestnictwu w międzynarodowych targach Salon International de la Lingerie, które gromadzą najliczniejszą grupę producentów z branży bieliźniarskiej, sprzedawców oraz wielbicieli bielizny z najwyższej półki.

Wyrafinowane kroje, innowacyjne projekty, dbałość o każdy detal i misterne wykonanie zyskały sympatię nie tylko francuskich znawców mody i stylistów, lecz także wielu modowych fanek. Jedna z nich, zafascynowana kreatywnością marki Axami, postanowiła na własną rękę wyprodukować profesjonalną sesję zdjęciową w stylu kampanii reklamowych wielkich domów mody, którą wykonano w mieście zakochanych – Paryżu. Sensualny klimat zdjęć wykonanych przez profesjonalnego fotografa Benjamina Songa przywodzi na myśl najlepsze filmy poświęcone stolicy Francji. Zmysłowa bielizna opinająca ciało modelki (jest nią Thinia), idealnie współgra z rytmem, jaki nadaje to miasto wieczorem.

Zaangażowanie wiernej klientki marki Axami jest natomiast najlepszym dowodem na to, że projekt ten powstał ze szczerej pasji i autentycznej potrzeby ekspresji wrażeń, jakich dostarczyć mogą bieliźniarskie dzieła sztuki marki Axami.

Wiosna w Paryżu? Tylko z Axami!

AXAMI Paryż (1) AXAMI Paryż (2) AXAMI Paryż (4)

AXAMI Paryż (3)

Fotograf: Benjamin Song  benjaminsong.com

Modelka: Thinia

Organizacja: Val&Sens Sensuality I Love You

Polub Axami na Facebooku:

Share