Wro Fashion Foto 2015 – relacja

Wro Fashion Foto to pierwsze tego typu wydarzenie we Wrocławiu, a raczej druga jego edycja, to nic innego jak wystawa fotografii mody, młodych zdolnych fotografów. 10 kwietnia 2015 roku, w Domu Handlowym Renoma we Wrocławiu odbył się wernisaż, otwierający wystawę.  Wystawa daje możliwość zaprezentowania swoich możliwości, swojego talentu fotografom, którzy zajmują się fotografią fashion.

Wystawę fotografii można oglądać w Renomie do połowy maja!

Zobaczcie jak było na poprzedniej edycji TUTAJ

Na wydarzenie przybyło naprawdę sporo zainteresowanych gości, którzy podziwiali 17 prac ( Podczas pierwszej edycji, było ich 9). Każdy fotograf zaprezentował inne spojrzenie na modę i jej prezentację.  Każdy z kim mogliśmy rozmawiać zachwycał się zdjęciami, ale co ciekawe inaczej je interpretował i odbierał. Każdy zobaczył inny detal i inne emocje.

Naszym zdaniem Maria Pajek zaprezentowała naturalne  oblicze mody. Małgorzata Drozdowska skupiła się na wyrażeniu spokojnych emocji. Andrzej Lepka w fenomenalny sposób zaprezentował dwa oblicza, modelka wpasowuje się w obecnie panujące trendy, także te związane z fast foodem. Ilona Rorzkowska i Marcin Chimiczewski na swoich fotografiach zaprezentowali ekstrawagancję w połączeniu z stylem glam.  Paweł Widurski pokusił się o stworzenie odważnego i zwracającego uwagę zdjęcia. Fotografia Filipa Filipiaka hipnotyzuje oczami modelki. Daria Rusiecka i Katarzyna Kowalska prezentują różne spojrzenie na modę uliczną.  Joanna Kupniewska na swojej fotografii prezentuje odrębny styl, który już na samym początku skojarzył nam się z Fridą. Katarzyna Striucka oraz Aleksandra Kocierz prezentują romantyczną stylizację. Marcin Watemborski i Marek Wójciak prezentują prosty, awangardowy styl.

Każde zdjęcie jest inne, każde nawiązuje do innej historii, do innego miejsca. Łączy je moda i fotografia Trudno wybrać najlepsze zdjęcie, dlatego to Wam zostawimy decyzję, do do wyboru tego najlepszego!

Najlepsze zdjęcie Wro Fashion Foto 2015:

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Zdjęcia z wernisażu

Share

Podziel się swoją opinią

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Prestiżowa marka Fuerza wprowadza na rynek nową, zjawiskową wiosenno-letnią kolekcję…