WRO FASHION FOTO – rusza wystawa fotografii modowej w Renomie

Już 10 kwietnia 2015 r. w Domu Handlowym Renoma we Wrocławiu odbędzie się wernisaż WRO FASHION FOTO –  drugiej edycji wystawy, która daje możliwość zaprezentowania młodych talentów wśród fotografów, zajmujących się modą i fotografią modową.

Współcześnie artyści i fotografowie prezentują swoje prace głównie w Internecie. Wro Fashion Foto wychodzi poza ramy Internetu i daje możliwość zetknięcia się z wielkoformatowymi fotografiami w ogólnodostępnej przestrzeni.  Celem wystawy jest upowszechnienie fotografii modowej, pokazanie jej szerokiemu audytorium poprzez narzędzie, jakim jest wystawa dostępna w miejscu odwiedzanym przez liczne i zróżnicowane  grupy odbiorców. Organizatorem imprezy jest agencja modelek Spot Management, a jej partnerem – wrocławski luksusowy Dom Handlowy Renoma. Pomocy przy organizacji wystawy udzieliły również: galeria wnętrz MAX FLIZ, Tołpa SPA, ORSAY oraz Salon Optyczny LOOK.

W ramach przygotowań do projektu WRO FASHION FOTO organizatorzy wyselekcjonowali szesnastu fotografów. Wernisaż wystawy poprzedzi  16 profesjonalnie przygotowanych sesji zdjęciowych. Każdy z fotografów bierze udział w jednej sesji i pokazuje jedno zdjęcie będące jej efektem. Realizacja WRO FASHION FOTO to okazja, aby młodzi fotografowie poczuli  się jak podczas profesjonalnej sesji fashion – mają oni zapewnione świetne zaplecze stylizacyjne. Makijażystki, fryzjerzy oraz wszystkie dodatki i ubrania pochodzą z butików DH Renoma. W projekcie biorą udział profesjonalne modelki z agencji SPOT Management. Dzięki przyjętej formule, artyści mają dużą swobodę twórczą nieograniczoną komercyjnymi wymogami.

__plansza1_FB

Zwieńczeniem okresu wytężonej pracy jest wernisaż oraz wystawa, którą będzie dostępna w Renomie do połowy maja 2015.

Wernisaż rozpoczyna się o godzinie 21.00, po zamknięciu galerii. Oglądaniu prac będą towarzyszyć konkursy dla gości.

Więcej informacji: WWW.spotmanagement.pl

Patronat medialny Feszyn.com

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Leighton Meester reklamuje nową kolekcję Jimmy Choo na sezon wiosna-lato…