Wrocław Fashion Meeting vol. 4

Patronat Feszyn.com

W dniach 7-8 czerwca 2014 roku odbędzie się czwarta edycja Wrocław Fashion Meeting w Klubie Biznesowym Stadionu Wrocławksiego.

WROCŁAW FASHION MEETING to największe na Dolnym Śląsku wydarzenie modowe i jedno z największych w Polsce, które odbywa się cykliczne – dwa razy w roku.

1146724_584099168352416_1947389563_n
Modowy meeting z udziałem niesamowitych artystów i projektantów z całej Polski jest wydarzeniem wielkoformatowym, trafionym w punkt Wrocławia jako miasta spotkań oraz otwartości mieszkańców na nowe trendy mody.

Wydarzenie jest wyjątkową okazją do zakupów bezpośrednio od projektantów z całej Polski i zagranicy unikalnej odzieży damskiej, męskiej, dziecięcej, obuwia, dodatków, biżuterii oraz akcesoriów w atrakcyjnych cenach. Swoją ofertę prezentuje 100 wystawców.

Podczas każdej edycji na wybiegu prezentowane są kolekcje projektantów. Pokazy mody odbywają się w kilku blokach: PARADA PROJEKTANTÓW, WIELKA GALA FASHION MEETING, POKAZY AUTORSKIE.

Dodatkowe atrakcje:
– KONKURS STYLIZACYJNY,
– PORADY STYLISTÓW, WIZAŻYSTÓW, KOSMETOLOGÓW,
– KONKURSY DLA UCZESTNIKÓW.

Zakupy bezpośrednio od projektantów trwają przez cały weekend, a swoją ofertę prezentuje 100 wystawców.

BEZPŁATNY PARKING DLA UCZESTNIKÓW!EVENING PARTY – 7 czerwca (sobota) od godz. 22:00 – Klub ETER (ul. Kazimierza Wielkiego 19, Wrocław, www.eterclub.pl)

Uwaga! ileBt na Wrocław Fashion Meeting uprawnia do bezpłatnego wstępu na Evening Party.

DWA DNI MODOWYCH WRAŻEŃ:

POKAZ MODY zjawiskowych kolekcji polskich i zagranicznych projektantów.

ZAKUPY OD PROJEKTANTÓW kolekcji damskich, męskich i dziecięcych: odzieży, obuwia, biżuterii, akcesoriów, dodatków, a także designu w niezwykle okazyjnych cenach.

KONKURS STYLIZACYJNY „Stylowy Wrocław i FASHION.WP.PL” realizowany wspólnie z Wirtualną Polską, w którym udział mogą wziąć wszyscy uczestnicy.

„STREFA PIĘKNA”: konsultacje z doświadczonymi stylistami, wizażystami, kosmetologami, którzy z przyjemnością udzielą bezpłatnych porad.

KONKURSY z nagrodami.

Zapraszamy wystawców. Zgłoszenia można przesyłać na adres: wroclaw@fashionmeeting.pl.

SPONSOR:
– VOLVO INTER-CAR BIELANY

SPONSORZY NAGRÓD:
– Wirtualna Polska
– Wyspa Piękna Gabinet Kosmetyki Francuskiej z Wrocławia

www.wroclawfashionmeeting.pl

Share