Wygodne sukienki od BOZZOLO

Proste kroje, stonowane kolory, a także naturalne materiały. Tak w skrócie można scharakteryzować ubrania marki Bozzolo.

Twórczynie marki, to dwie różne osobowości, które oprócz więzów krwi, łączy również Slow Fashion, czyli świadomym, przemyślanym wybieraniu i kupowaniu. Ubrania, które projektują najpierw testują na sobie i swoich rodzinach, tak, aby później każdy mógł poczuć wygodę w ubraniach odszytych z natury.

Marka Bozzolo, szyje dla całych rodzin: kobiet, mężczyzn i dzieci. W kolekcji można znaleźć ubrania na każdą okazję, do biura, na spacer, czy też randkę. Dostępne marynarki, spodnie, sukienki, spódnice i płaszcze można z powodzeniem łączyć w różne zestawy, które zawsze będą wyglądały dobrze.
bozzolo.pl_ wizerunkowa 1

Ubrania z charakterem o prostych krojach i stonowanych kolorach. Bez zbędnych ozdób krepujących ruchy, czy rzucających się w oczy. Także naturalne materiały, pochodzące z Polski, zapewniają komfort noszenia, który sprawdzi się w każdej sytuacji. Charakterystycznym elementem projektów marki Bozzolo jest pozorny brak wykończeń, który nadaje ubraniom luz i unikatowy styl. Dodatkowo elementy w postaci kratki wszywanej w kieszenie spodni, czy podszewki pod płaszcze nadają ubraniom szyku i oryginalności.

Wystarczy wybrać ulubiony krój i kolor, aby cieszyć się jak we własnej skórze.

www.bozzolo.pl

materiały prasowe

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Natasha Poly, została gwiazdą najnowszej letniej kampanii H&M.