Wyjątkowy upominek na wyjątkową okazję

Wyjątkowy upominek na wyjątkową okazję

Niektóre rocznice wymagają specjalnej oprawy. W końcu nie każda para ma okazję dożyć wspólnego jubileuszu kilkudziesięciu lat w małżeństwie. Jeśli zaproszono nas na taką uroczystość, zwyczajnie nie wypada się nam tam pojawić z niczym. Co więc doskonale sprawdzić się w ramach upominku jubileuszowego?

Choć żyjemy w czasach ogromnych możliwości, to często zwyczajnie nie mamy w głowie żadnego pomysłu, kiedy przychodzi nam wybrać prezent dla bliskich lub znajomych. W przypadku niektórych okazji wręczanie koperty czy vouchera zupełnie mija się z celem. Są jednak propozycje, które wydają się doskonałą opcją jako prezent rocznicowy.

Pierwsze koty za płoty

Dwadzieścia lat wytrwania we wspólnocie małżeńskiej z pewnością można określić mianem swego rodzaju sukcesu. To także doskonała okazja do świętowania tego osiągnięcia. Nasi bliscy i znajomi nierzadko organizują więc przyjęcie okolicznościowe, by we wspólnym gronie uczcić ten jakże szczególny moment. Nam nie wypada więc odrzucić zaproszenia.

Bywa, że zupełnie nie potrafimy wybrać upominku dla naszych bliskich. Nawet po zapoznaniu się z poradnikami pozostajemy w dokładnie tym samym położeniu. W takim momencie warto rozważyć jedno z gotowych rozwiązań. W sklepach internetowych bez trudu znajdziemy dziś upominki dedykowane na daną okazję.

Dobrym propozycją prezentu będzie przykładowo mozaika ze zdjęć. Drukowana na papierze fotograficznym lub dostępna jako obraz na płótnie bez wątpienia będzie stanowić doskonałą ozdobę w salonie. Warto powiesić ją w widocznym miejscu, by przypominała o szczęśliwej rocznicy. Zawsze możemy sięgnąć po jakiś inny prezent na 20 rocznicę ślubu, jak na przykład po jedną z ciekawych propozycji dostępnych tutaj:
https://picarta.pl/k/prezent-na-rocznice/prezent-na-20-rocznice-slubu/.

Pół wieku życia ze sobą

Złote Gody to bezprecedensowe wydarzenie. Z różnych przyczyn nie każdej parze udaje się dotrwać razem do tego czasu. Jeśli ktoś z naszych bliskich podoła temu wyzwaniu, to powinniśmy wręczyć takiej parze okolicznościowy upominek. Niekoniecznie musi być drogi. Ważne, by pasował do tej specjalnej okazji.

Najlepszy prezent na 50 rocznicę ślubu to taki, który będzie stale przypominał o tym, z jakiego powodu został wręczony. Warto więc zwrócić uwagę na upominki przygotowane specjalnie dla par obchodzących swoje Złote Gody. Tego rodzaju prezenty znajdziemy bez większego trudu w którymś ze sklepów internetowych.

Historię życia pary obchodzącej swoją jakże wyjątkową rocznicę dobrze dokumentuje mapa podróży. Przez pół wieku wspólnego życia z pewnością nie brakowało wypadów, które na dłużej zostały w pamięci. Innym przykładem podobnego upominku jest ogromny kolarz ze zdjęć, które tworzą wielką pięćdziesiątkę.

Wytrwanie w miłości pięćdziesiąt, czy nawet dwadzieścia lat to spore osiągnięcie. Trwały związek małżeński powinien każdą rocznicę obchodzić z hukiem. W końcu nie będzie ich dużo, a warto cieszyć się tak wyjątkową okazją. Jeśli mamy już obdarzyć bliską parę prezentem z racji obchodzonej przez nich rocznicy, postarajmy się wręczyć coś jedynego w swoim rodzaju.

Artykuł sponsorowany


Komentarze

komentarze