Z obcym do łóżka

Czy łatwo jest iść z obcym facetem czy kobietą do łóżka? Ile w nas wstydu? Ile naszych żądz ukrywamy w sobie, aby nie ujrzały one światłą dziennego? Na YouTube, pojawił się niedawno film, który bije rekordy popularności. Film autorstwa  Tatii Pilievy „Undress me” nawiązuje do badań przeprowadzonych przez parę seksuologów Williama Mastersa i Virginię Johnson w latach 50-tych.

Undress me - a film by Tatia Pilieva

– Poprosiłam obcych sobie ludzi, żeby się nawzajem rozebrali i poszli ze sobą do łóżka. To wszystko. Żadnych zasad – wyjaśnia reżyserka. Podobną sytuację zaaranżowali Virginia i William, którzy poprosili ochotników, aby rozebrali się dla nauki.

Dla przypomnienia

Warto podkreślić, że seksuolodzy William Mastersa i Virginia Johnson, otworzyli światu oczy na zagadnienia dotyczące seksu. Przestał być tematem tabu, czymś zakazanym i wstydliwym. Naukowcy chcieli przedstawiać seks jako coś naturalnego.  To oni udowodnili, że rozmiar członka nie ma znaczenia, a umiejętności i więzi kochanków. Także oni obalili mit, że masturbacja powoduje ślepotę i choroby oczu (Tak, był taki mit!).  Co ciekawe, przez ponad 10 lat obserwowali stosunki prawie 700 osób w wielu od 18 do 89 lat!  Badane osoby, były podłączone do aparatur, które m.in mierzyły tętno czy aktywność mózgu.

Film „Undress me” powstał jako zapowiedź drugiego sezonu serialu „Masters of Sex” opowiadającego o badaniach pary seksuologów.

– Coraz trudniej jest dotrzeć do potencjalnego widza, taka unikalna forma promocji ma przyciągnąć jak najwięcej odbiorców – wyjaśnia Don Buckley, wiceprezes działu marketingu i usług cyfrowych stacji Showtime.

 

Autorka tego filmu, wcześniej nakręciła filmik „First Kiss”, w którym przypadkowi ludzie musieli pocałować się. Po kilu tygodniach, okazało się że film był wyreżyserowany i reklamował markę odzieżowa.

undress-me-movie

Prawdopodobnie „Undress me” również został wyreżyserowany, to trudno go nie obejrzeć do samego końca. Pokazuje seks nie tylko hetero ale i homoseksualnych osób.

Czy na Twojej twarzy też pojawił się rumieniec?

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Jedwabie, satyna, żakard, tiul czy szyfon - takie materiały odnajdziemy…