Zabieg Dermapen – Odmładzające mikronakłuwanie skóry

Piękny i promienny wygląd to marzenie niejednej osoby na świecie. W dzisiejszych czasach istnieje mnóstwo różnych możliwości, które mogą nam pomóc zachować dłużej młodzieńczy wygląd. Jednym z takich zabiegów, jest zabieg Dermapen. Co to  takiego, jak wygląda cały proces i ile trzeba czekać na jego efekty? Dowiesz się z artykułu.

Mikronakłuwianie i wiele możliwości

Dermapen to urządzenie, posiadające malutkie igły, za pomocą których, dostarczane są odżywcze substancje w głąb skóry. Igły te za pomocą szybkich, pulsacyjnych ruchów wbijają się pod powierzchnię skóry nawet do 3 milimetrów. W ciągu sekundy można zrobić nawet 1300 takich nakłóć. Dociera ona w najbardziej trudne dostępne miejsca w naszym ciele. Zabieg ten znany jest również, jako mezoterapia mikroigłowa. Uwalniane substancje odżywiają i regenerują naszą skórę. Warto wiedzieć, że zabiegi za pomocą tego urządzenia można wykonywać nie tylko na twarzy, ale także w innych częściach ciała jak szyja, dekolt, a także nogi. Takich możliwości, nie dostarczy nam nawet najlepszy krem do twarzy z wyższej półki.

Zastosowanie zabiegu Dermapen

Najczęściej za pomocą tego narzędzia spłycamy zmarszczki na twarzy. Szczególnie te mimiczne, w okolicy czoła czy ust. Także te w okolicy oka tzw. Kurze łapki. Poprawia jakość skóry, staje sie ona bardziej sprężysta i elastyczna. Za jego pomocą można zniwelować przebarwienia skóry.

Zabieg Dermapen polecany jest także sobą, z problemami skóry szczególnie tym z trądzikiem. Zmniejsza blizny, regeneruje i zmniejsza widoczność porów.

zabieg dermapen

Dermapen przed i po

Mikronakłuwanie skóry – Dermapen to jedna z najnowocześniejszych i najbardziej skutecznych technologii. Zabieg jest łagodny i praktycznie bezbolesny. Nie trzeba się tez do niego w jakiś sposób przygotować. Wystarczy oczyszczona skóra. Efekty widoczne są już po pierwszych dniach. Wystarczy seria kilku zabiegów, aby zauważyć ogromną różnice.

Po zabiegu warto dokładnie wysłuchać zaleceń kosmetologa. W tym czasie warto unikać długich kąpieli słonecznych, kąpieli w basenie itp. Do trzech dni, skóra może być lekko zaczerwieniona.

Przeciwskazania

Przed każdym zabiegiem, bardzo ważny jest wywiad przeprowadzony przez kosmetologa. Taki wywiad pozwoli dopasować zabieg do naszych indywidualnych potrzeb. Ukrywanie niektórych  sytuacji, może wpłynąć negatywnie na zabieg i przyczynić się do naszego stanu zdrowia.

Zabiegu nie powinny wykonywać kobiety w ciąży, w trakcie karmienia piersią, a także osoby z cukrzycą i problemami z krzepliwością krwi.

Opinie

Dermapen od wielu lat jest uwielbiany nie tylko przez Polki, ale i kobiety na całym świecie. Posiada szerokie zastosowanie w regeneracji skóry. Pozytywne opinie wynikają z szybkiego rezultatu i krótkiej rekonwalescencji.

Artykuł sponsorowany

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Unia Europejska pracuje nad zmianą przepisów dotyczących odpadów z opakowań,…