Zadbaj o siebie. Modna, piękna i zdrowa…

Marka odzieżowa QUIOSQUE rozpoczęła drugą edycję akcji Zadbaj o siebie. Modna, piękna i zdrowa, której celem jest zwrócenie uwagi kobiet na ich zdrowie, zachęcenie do poświęcenia czasu sobie, a w szczególności do wykonania badań profilaktycznych. W październiku w salonach QUIOSQUE dostępna jest limitowana edycja t-shirtów. Zysk z ich sprzedaży zostanie przekazany na rzecz Stowarzyszenia Amazonki Warszawa Centrum.

QUIOSQUE Zadbaj o siebie (2)
QUIOSQUE Zadbaj o siebie (1)

W związku z dużym zainteresowaniem, jakim cieszyła się ubiegłoroczna akcja, QUIOSQUE postanowił kontynuować temat związany z profilaktyką zdrowia, a w szczególności raka piersi. Ten temat jest szczególnie bliski marce ponieważ tworzą ją niemal wyłącznie kobiety. Kobiety stanowią także inspirację do kreowania kolekcji.
Różowa Wstążka – symbol walki z rakiem piersi – to ten motyw projektantki QUIOSQUE zinterpretowały na swój sposób i stworzyły wyjątkowe t-shirty. Są one dostępne w salonach QUIOSQUE oraz na www.quiosque.pl tylko w październiku – międzynarodowym miesiącu walki z rakiem piersi.

Zysk ze sprzedaży t-shirtów zostanie przekazany na rzecz Stowarzyszenia „Amazonki”, zajmującego się wsparciem kobiet po leczeniu raka piersi i profilaktyką tej choroby.

QUIOSQUE Zadbaj o siebie (3)

Aby przekonać Polki do regularnego wykonywania samobadania piersi, marka QUIOSQUE wykonała specjalne ulotki z krótkim instruktarzem dotyczącym samobadania. Otrzymują je wszystkie panie odwiedzające salony QUIOSQUE w październiku.

QUIOSQUE Zadbaj o siebie (1)

QUIOSQUE to marka stworzona dla kobiet.

W kolekcjach przeważa ponadczasowa klasyka, którą dopełniają nowoczesne elementy.
Dopasowane do kobiecej sylwetki kroje sprawiają, że panie czują się pięknie i elegancko bez względu na wiek – dlatego QUIOSQUE odwiedzają nie tylko mamy, ale i córki.

Ubrania QUIOSQUE stanowią idealny wybór, zarówno do biura, na rodzinną uroczystość jak i na romantyczne spotkanie. Kolekcje projektowane są tak, aby wzajemnie się uzupełniały, a dowolne elementy można było łączyć ze sobą na wiele sposobów.

Więcej o kolekcji na www.quiosque.pl

Materiały prasowe

Share