Zapach dla zwycięzców – JEAN MARC Vittoriale

Nowa woda toaletowa JEAN MARC Vittoriale to świeże, drzewno-wodne nuty zapachowe. Kompozycja określana przez perfumiarzy jako zdecydowana i wyrazista, kierowana do mężczyzny świadomego, lubiącego przyciągać uwagę oraz zainteresowanie.

Jestem zwycięzcą – to motto mężczyzny, któremu dedykowana jest nowa woda toaletowa JEAN MARC Vittoriale. Propozycja urzeka nie tylko zawartymi kompozycjami zapachowymi, ale także wyróżniającym się flakonem utrzymanym w dominującej, biało-grafitowej tonacji kolorystycznej. Motyw liści laurowych ułożonych w kształt korony to dodatkowy znak, że JEAN MARC Vittoriale jest propozycją dla mężczyzn świadomych, zdecydowanych i nie bojących się wyzwań dnia codziennego.

jm_vittoriale

JEAN MARC woda toaletowa Vittoriale 100 ml

Typ zapachu: drzewno–wodny

Nuta głowy – cytryna, grejpfrut, melon, zielone jabłko, kardamon

Nuta serca – lawenda, kwiat pomarańczy, nuty morskie

Nuta bazy – drzewo gwajakowe, oakmoss, ambra, bób tonka, wanilia

JEAN MARC Vittoriale mieści się w kategorii wód świeżych, o drzewno-wodnych nutach zapachowych. Kompozycja jest zdefiniowana i bardzo wyrazista, co zawdzięcza nucie serca bogatej w akordy morskie oraz kwiatowe (lawenda, kwiat pomarańczy). Linia w sposób bezprecedensowy przechodzi w nutę głowy, w której perfumiarze zawarli aromaty świeże i soczyste. To przede wszystkim cytryna, grejpfrut, kardamon, melon i zielone jabłko. Zmysłowej ciężkości dodaje nuta bazy, w której dystyngowane drzewo gwajakowe, oakmoss, bób tonka i ambra przeplatają się ze słodyczą wanilii. Połączenie tych składników powoduje, że JEAN MARC Vittoriale to kompozycja z jednej strony wodna, orzeźwiająca, z drugiej – ciężka, akcentowana mocnymi akordami drzewno-waniliowymi.

Wodę toaletową JEAN MARC Vittoriale można kupić w sklepach sieciowych i drogeriach za cenę ok. 20 zł (flakon 100 ml).

 

Źródło: www.jeanmarc.pl

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
20 marca ruszył 36. Przegląd Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, którego…