Zapisz się na warsztaty Project Fashion!

Już 8 kwietnia Ośrodek Działań Muzycznych Firlej we Wrocławiu zamieni się ośrodek działań eventu Project Fashion! To innowacyjne, modowe wydarzenie jest połączeniem warsztatów, wykładów i ekskluzywnego, zamkniętego pokazu mody.  

              Organizatorem wydarzenia jest Agencja Spot Management. To jedna z najlepszych wrocławskich agencji modelingowych. Modele i modelki ze Spot Management biorą udział w pokazach mody i sesjach fotograficznych – m.in. edytorialach i sesjach beauty. Spot Management jest też organizatorem jednego z ważniejszych modowych wydarzeń we Wrocławiu – WRO FASHION FOTO. Partnerami wydarzenia są: Dolnośląska Szkoła Wyższa – najlepsza niepubliczna szkoła wyższa na Dolnym Śląsku; Ośrodek Działań Artystycznych Firlej – jeden z najlepszych klubów muzycznych we Wrocławiu; marka kosmetyczna Bell HypoAllergenic; marka jubilerska Briju; marka kosmetyków pielęgnacyjnych Be.loved; firma aranżacyjna Ganc Art Studio; studio reklamy ArtGraf; sklep plastyczny Storm.

            Event Project Fashion składa się z dwóch części: warsztatów oraz zamkniętego pokazu mody. Zapisy prowadzone są na cztery różne warsztaty powiązane z modą. W ofercie do wyboru są:

– warsztaty z fotografii mody – prowadzący Wojciech Nowak – absolwent Wrocławskich Szkół Fotograficznych – AFA/PHO-BOS.Zawodowo z fotografią związany od wielu lat, głównie w dziedzinie fotografii mody, reklamowej i motoryzacyjne. Pracował dla takich marek, jak: Piazza di Moda, Toyota, Volvo. Publikował m.in. w Rally and Race, Fashion Shift Magazine, HUF Magazine, magazynie Fleet czy hiszpańskim Coolture Magazine.

– warsztaty z szycia – prowadząca Magdalena Karczewska – właścicielka marki odzieżowej marki Bajlandia. Obecnie otwiera pracownię ANN& Maddie. Magda pokaże, jak zrobić proste akcesoria i ozdoby – nawet jeśli nie mamy wielkich umiejętności, możemy zrobić coś naprawdę unikatowego: fikuśny pompon, opaskę na włosy, czy lampion.

– warsztaty z ilustracji mody – prowadząca Anna Piotrowicz – absolwentka dziennikarstwa mody i stylu, ilustratorka i blogerka.  Na jej warsztatach dowiecie się m.in. jak rysować sylwetkę w ilustracji modowej, na co zwracać uwagę w trakcie tworzenia, jak łączyć ze sobą narzędzia podczas pracy, gdzie szukać inspiracji oraz narysujecie swoje własne ilustracje. Przybory dla uczestników zapewnia sklep plastyczny i papierniczy – Storm.

– warsztaty ze stylizacji sylwetki – prowadząca Sara Sperczyńska – absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego. Obecnie pracująca przy sesjach zdjęciowych dla marek odzieżowych tj. Prima Moda, Marta Ray czy Via della Spiga. Na warsztatach stylizacyjnych zostanie zaprezentowane kilka typów sylwetek kobiecych oraz zasady ubierania się na różne okazje. Warsztaty zostaną poprowadzone w formie pokazowej oraz indywidualnych porad d uczestników.      

Warsztaty będą odbywać się w dwóch blokach, rozłożonych po 75 minut. Aby móc poświęcić każdemu odpowiednią ilość czasu, zajęcia przeprowadzane zostaną w grupach 10-osobowych. Dodatkowo, każdy z uczestników, będzie mógł wziąć udział w godzinnym warsztacie specjalnym przeprowadzonym z marką kosmetyczną Bell HypoAllergenic – partnerem wydarzenia Project Fashion – na temat trendów w makijażu na wiosnę 2017. Dla wszystkich uczestników warsztatów przewidziane są również wykłady powiązane z branżą beauty i fashion, ale nie tylko! Dla pierwszych dwóch osób zapisanych na każdy z warsztatów przewidziana jest nagroda w postaci zaproszeń na pokaz mody Project Fashion, który odbędzie się tego samego dnia o godz. 20.00.

Plakat Project Fashion

HARMONOGRAM WYDARZENIA:

START: 10.00, 8 kwietnia 2017 rok

10.10 – warsztat specjalny z Bell HypoAllergenic (dla wszystkich uczestników)

11.10 – przerwa

11.20 – start poszczególnych warsztatów

12.35 – przerwa

12.45 – kontynuacja warsztatów

14.10 – przerwa

14.30 – wykłady

15.30 – przerwa

15.40 – wykłady

16.40 – koniec

Cena za udział w wydarzeniu: 50 zł do 23 marca, po 23 marca – 70 zł.

Zapisy: wyślij maila na project@spotmanagement.pl, w tytule wpisując: „zapisy na warsztaty”, a w treści – wybrany warsztat oraz swoje imię i nazwisko. W wiadomości od nas otrzymasz nr konta, na którym musisz w ciągu 5 dni uiścić opłatę.

Więcej informacji na:

Fanpage: facebook.com/projectfashionday/

Instagram: instagram.com/projectfashionday @projectfashionday

Snapchat: projectfashion

 

Anna Piotrowicz

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Czy Polki czują się piękne? Zapytaliśmy kobiety czy akceptują swoje…