Zapraszamy do sali weselnej w Gliwicach!

wesele

Znalezienie dobrego miejsca na wesele nie jest zadaniem łatwym. Każda para młoda chce nie tylko, aby ich wesele było idealne, lecz także, aby było wyjątkowe i zapamiętane na długo. Nikt nie chce przecież oklepanej i wszystkim znanej uroczystości. Doskonale o tym wiemy i dlatego tak duży nacisk kładziemy do tego, aby nasz hotel posiadał wszystkie te cechy, które spowodują, że wesele u nas będzie niezapomniane i jedyne w swoim rodzaju. Zapraszamy do hotelu Restauracja Park Szwajcaria!

Dlaczego my?

Jako osoba właśnie poszukująca sali weselne, zapewne zastanawiasz się, dlaczego właśnie my powinniśmy być miejscem, gdzie się odbędzie twoje wesele. Trudno jest przekonać kogoś liczbami, a nie faktami, lecz spróbujmy początek. Nasze doświadczenie to ponad 20 lat działania na rynku. Rynku trudnym i nieprzewidywalnym, ponieważ trendy w branży ślubnej zmieniają się niezwykle szybko. Powoduje to, że przez te lata musieliśmy dynamicznie obserwować sytuacje, a także co najważniejsze dla naszych klientów, dostosowywać się do zachodzących zmian. Spowodowało to ogromną ilość zbudowanego przez lata doświadczenia i powstałej ogromnej bazy różnego rodzaju pomysłów i rozwiązań, którymi z chęcią dzielimy się z naszym klientami.

Zorganizuj wesele w Gliwicach w Restauracji Park Szwajcaria

A jakie są fakty?

Nie samymi zapewnieniami jednak człowiek, żyje, a oczywiście faktami. A fakty są takie, że ośrodek „Wesele Gliwice” to dwie sale weselne i ponad 50 pokoi hotelowych. Dwie sale, które umożliwiają zrealizowanie wesela na około 100 osób i na około 150-200 osób, w zależności od tego, jak ustawione zostaną stoły. Oprócz tego oczywiście obie sale są w pełni wyposażone w profesjonalne oświetlenie, nagłośnienie, a także efekty pirotechniczne. Żadne wesele nie mogłoby być zrealizowane bez odpowiedniego cateringu. Jako wykonawca całego wesela zapewniamy nie tylko posiłki, ale i alkohole i napoje dla osób niepijących. Dodatkowo posiadamy zatrudnionych etatowych fotografów, którzy są w stanie udokumentować waszą wielką noc filmami i zdjęciami z aparatu, lub wykonanymi z profesjonalnego drona. Oczywiście nie są to usługi obowiązkowe i w przypadku posiadania własnego cateringu lub fotografa, bez najmniejszego problemu możliwe jest ich usunięcie z oferty, co zostanie uwzględnione w końcowym rachunku. Oprócz wyżej wymienionych spraw hotel oferuje oczywiście bezpłatny parking, sieć Wi-Fi na terenie całego obiektu, a także mini plac zabaw dla najmłodszych, gdyby poczuli potrzebę rozerwania się z dala od swoich rodziców.

Podsumowanie

Jak zatem widać, nasza oferta reklamowa mówi sama za siebie. Posiadamy nie tylko odpowiednie warunki, ale i wiedzę na temat tego, jak zrealizować wesele, które będzie właściwym celebrowaniem tego najważniejszego dnia w waszym życiu.

Artykuł sponsorowany

Share