Zapraszamy wszystkich łasuchów na festiwal Słodko Gorzko

Świeże, pyszne ciasta, najlepsza, aromatyczna kawa, czy rozpływająca się w ustach czekolada. Brzmi smakowicie? Nic dziwnego! To prawdziwa gratka dla smakoszy najlepszych produktów. Zabierz rodzinę, przyjaciół i przybywajcie na przepyszny weekend do Zajezdni Dąbie we Wrocławiu. Festiwal słodkości, kawy i czekolady Słodko Gorzko (www.slodkogorzkofestiwal.pl) odbędzie się w dniach 11-12 czerwca! Przeczytaj, co na Ciebie czeka!

WSTĘP BEZPŁATNY

Najlepsze smakołyki w regionie!

Tylko świeże wyroby z najlepszych manufaktur cukierniczych. Pyszności nie zawierają sztucznych dodatków, polepszaczy smaku, czy spulchniaczy. Są ręcznie robione, przygotowywane z sercem i myślą o najbardziej wymagających gustach. Nie zawierają sztucznych aromatów. Wykorzystują tylko naturalne produkty z ekologicznych upraw.

#KupujŚwiadomie

Słodko Gorzko będzie częścią wielkiego festiwalu świadomych zakupów. Przypomina on o przemyślanych zakupach, które powinny wpierać rodzimych twórców i rzemieślników. Wsparcie dla lokalnych cukierników jest niezwykle ważne, szczególnie w dzisiejszych czasach. Polscy, mali producenci kierują się konkretnymi wartościami tworząc swoje smakołyki. Zwracają uwagę na produkty, ich pochodzenie i jakość. Wybierają tylko odpowiednie składniki, aby stworzyć ciasta, czekolady, praliny najwyższej klasy. Kupując polski produkt, wspierasz rodzimą gospodarkę, napędzasz ją, tym samym dajesz szansę na rozwój i możliwość zatrudnienia pracowników.

Pyszna czekolada

Chyba nie ma na świecie osoby, która nie lubi czekolady. Czekolada jest uwielbiana przez starszych i dzieci. Nic w tym dziwnego, jest pyszna i ma szereg pozytywnych właściwości… oczywiście tylko ta z doskonałego, sprawdzonego kakao, bez sztucznych dodatków. Jeśli chcesz spróbować prawdziwej, subtelnej, delikatnej czekolady, która zachwyci twoje kubki smakowe, konieczniej przyjdź na festiwal!

Aromatyczna kawa!

Świeżo palone ziarna najwyższej jakości to gwarancja najlepszej kawy! Z doświadczenia wiemy, że jej zapach rozchodzi się po całych targach i nie sposób mu się oprzeć! Takiej kawy nie otrzymasz w popularnych sieciówkach sklepach. Starannie dobrana kompozycja ziaren, odpowiednia temperatura palenia w polskich palarniach, to gwarancja najlepszego, wykwintnego smaku! Warto wiedzieć, że palarnie, które pojawią się na targach, kupują ziarna u producentów z certyfikatem fair trade.

Lody rzemieślnicze

Uzupełnieniem słodkości i kawy będą lody za sprawą Lodowej Uczty, która odbędzie się w tym samym czasie w Zajezdni Dąbie. Pamiętacie lody z okresu dzieciństwa? Ich wspaniały delikatny smak, rozpływający się w ustach? To były lody oparte na naturalnych recepturach, bez sztucznych dodatków. Na szczęście w dzisiejszych czasach wracamy do korzeni. Rzemieślnicy przygotowują tylko najlepsze, naturalne lody w oparciu o tradycyjne receptury. Lody ze świeżych owoców, orzechów, czy innych sprawdzonych składników znajdziecie podczas Lodowej Uczty!

Dołącz do wydarzenia!

www.facebook.com/events/1158552274903231
www.kupujswiadomie.pl

www.slodkogorzkofestiwal.pl


Kiedy?
11-12 czerwca w godz. 11:00-18:00

Gdzie?
Zajezdnia Dąbie – Czasoprzestrzeń

Wrocław, ul. Tramwajowa 1-3

Poza Słodko Gorzko pojawią się również:

Targi mody autorskiej Fashion Meeting

www.fashionmeeting.pl

www.facebook.com/events/4785178414944382

Targi Kosmetyków Naturalnych Natural Beauty

www.targinaturalbeauty.pl

www.facebook.com/events/373875698020034

Targi roślin, kwiatów i dekoracji Zielono Mi

www.targizielonomi.pl

www.facebook.com/events/671554047452821

Dzika Uczta – zlot food trucków i restauracji

www.dzikauczta.pl

www.facebook.com/events/966834124025639

Lodowa Uczta

www.facebook.com/events/1428185637640733

Partner: Czasoprzestrzeń – Centrum Kultury i Inicjatyw Lokalnych

Patronat: Wrocław – Miasto Spotkań

Organizatorzy: Słodko Gorzko, Dzika Uczta, Fashion Meeting, Natural Beauty, Zielono  Mi

Share