Zdrowe prezenty z okazji Dnia Matki – bomba witaminowa, moc żelaza i idealne na stres!

Kto troszczył się o ciebie od pierwszych chwil życia? Kto wspierał i wierzył w ciebie, bez względu na wszystko? Kto zawsze znajdzie czas, by ugotować dla ciebie najlepszy na świecie rosół? Odpowiedź jest tylko jedna – Mama! Jakie zdrowe prezenty z okazji jej święta? Zobacz!

Już niebawem wyjątkowe święto – Dzień Matki. Choć obchodzimy je tylko raz w roku, warto mieć na uwadze, że każda mama zasługuje na to, by codziennie spotykać się z wyrazami miłości i szacunku! Te uczucia można oczywiście okazywać każdego dnia, na wiele sposobów: można odwiedzić mamę, czy zadzwonić do niej, można też częściej kupować jej kwiaty czy czekoladki… Przede wszystkim jednak warto zatroszczyć się o zdrowie mamy i podarować jej jeden z naturalnych, niezwykle skutecznych preparatów marki Bobica!

Dlaczego produkty Bobica to idealny prezent?

Przede wszystkim, preparaty tej marki zawierają naturalne ekstrakty z roślin uprawianych w warunkach spełniających restrykcyjne ekologiczne normy. Wyciągi owoców i warzyw zostały przetworzone w specjalny sposób – tak, by zawierały jak najwięcej dobroczynnych substancji podanych w formie, którą bardzo dobrze przyswaja nasz organizm. Warto podkreślić, że w ofercie marki Bobica znajdziemy produkty klasy „Premium”, reprezentujące najwyższą jakość, dlatego to idealny prezent zwłaszcza, gdy osobą obdarowaną będzie ktoś tak wyjątkowy, jak Mama. Wreszcie – produkty marki Bobica mają różnorodną postać, co gwarantuje wygodę; kapsułki czy tabletki są idealne dla zabieganych, sproszkowana forma pozwala na indywidualne dawkowanie, a herbatki dają możliwość rozkoszowania się wyjątkowym smakiem…

W bogatej ofercie Bobica znaleźć można wiele produktów, które są godne polecenia dla Mamy.

Aronia – witaminowa bomba

Szczególną uwagę warto zwrócić jednak na preparaty zawierające wyciąg z aronii: w  formie kapsułek,  sproszkowanych owoców, soku oraz herbatki z jagód i liści. Aronia, nazywana jest witaminową bombą, będzie więc idealnym wsparciem w budowaniu odporności!

Burak – moc żelaza

Zapracowanym mamom marka Bobica w szczególności poleca sproszkowany wyciąg z buraka – wzmacnia cały organizm, wspiera odbudowę komórek krwi,  pomaga odzyskać witalność.

Lawenda – idealna na stres

Zachwyt u obdarowanych wywoła też inny preparat marki Bobica – lawenda zamknięta w formie kapsułek. Działa antyseptycznie, koi podrażnienia skóry, zapobiega infekcjom, ale przede wszystkim – łagodzi skutki stresu, a taki efekt jest przecież szczególnie pożądany w dzisiejszych czasach!

Podaruj swojej Mamie upominek w postaci preparatu Bobica i przekonaj się, że to najlepszy sposób na to, aby pokazać jej, jak wiele dla ciebie znaczy…

Zapraszamy na: https://www.facebook.com/Bobica-Polska-109284413950059/

Joanna Bielas / I.D.MEDIA

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
I chociaż w tym roku osobiste wręczenie podarunku może nie…