Zegarki damskie Breitling – wyrafinowany, sportowy szyk

Zegarki damskie Breitling to wprost niezwykła linia w ofercie szwajcarskiego producenta. Półsportowe, sportowe i eleganckie modele dla pań są tyleż piękne, co unikatowe, pełne zegarmistrzowskiej wirtuozerii i praktycznych funkcjonalności.

Wykonane z wysokiej klasy materiałów, zmysłowo udekorowane o zdecydowanej, lecz uniwersalnej stylistyce, stanowią popularny przedmiot pożądania wśród miłośniczek luksusowych czasomierzy. Te piękne dodatki do stroju nie raz zachwycą praktycznością, a może i nawet wybawią z opresji podczas trudnych, ekstremalnych wypraw. 

Zegarki damskie Breitling – unikatowa forma i wzornictwo

Zegarki damskie Breitling są propozycją dla kobiet aktywnych, lubiących nie tylko sportową dynamikę, ale i wyzwania codzienności. Te świetne czasomierze zaprojektowano w taki sposób, by obok funkcji precyzyjnego odmierzania czasu, były piękną ozdobą kobiecych nadgarstków. Linia dla pań stworzona została w oparciu o koperty o średnicy 36 mm, a dla drobniejszych kobiecych dłoni – 32 mm. Ofertę dedykowanych paniom modeli Chronomatów i zegarków z serii Superocean czy bogato zdobionych czasomierzy Navitimer wzbogacają limitowane serie kolekcji unisex o kopertach 40, 41, a nawet 42 mm. Miłośniczki większych, zdecydowanych czasomierzy, również znajdą więc w kolekcji Breitlinga coś dla siebie. 

Unikatowe zegarki damskie Breitling dla zdecydowanych kobiet 

Nie jest tajemnicą, że zegarek Breitling na kobiecym nadgarstku to bardzo odważna i zdecydowana deklaracja stylu. Czasomierzom daleko do klasycznych damskich zegareczków-bransoletek, które więcej wspólnego mają z biżuterią, niż wyrafinowaną maszynką do odmierzania czasu. Sporej wielkości, stosunkowo masywne i bezpośrednio nawiązujące do kultowych, silnie męskich modeli Breitlingów są doskonałą propozycją dla pewnych siebie kobiet kochających dynamikę i pełną rozmaitych aktywności codzienność. Zegarki damskie Breitling są ofertą na tyle bogatą, że coś dla siebie znajdą w niej zarówno miłośniczki sportu, w tym bardzo zaawansowanych aktywności, jak i wytworne damy i szykowne bizneswoman. Czasomierz tej marki pozwala doskonale podkreślić zarówno temperament, jak i – naturalnie, z uwagi na cenę – pozycję społeczną i prestiż swojej właścicielki. 

Breitling – legendarna jakość i precyzja oraz wyjątkowe piękno 

Zegarki damskie Breitling – luksusowe czasomierze i solidne szwajcarskie rzemiosło z doskonałej klasy mechanizmami – wykonano z materiałów i komponentów najwyższej jakości. Znajdziemy tu zarówno świetnej jakości szkła chroniące cyferblat – wzmacniane, wypukłe szafirowe z obustronną powłoką antyrefleksyjną, jak i koperty ze stali szlachetnych, platyny, tytanu, białego, żółtego i różowego złota. Dla kobiet kochających błyskotki stworzono serię chronometrów wzbogaconych dekoracją z drogocennych diamentów – na tarczy i w pierścieniach okalających cyferblat. Całości dopełniają piękne paski i bransolety – antyalergiczne, stalowe, wzbogacane złotymi ogniwami, bogato barwione skóry cielęce i aligatora oraz idealne do sportów wodnych – kauczukowe. Efektowność i estetyka zegarków idzie w parze z profesjonalizmem niezawodnych mechanizmów. Zegarki damskie Breitling zarówno fantastycznie wyglądają, jak i nadzwyczaj precyzyjnie odmierzają czas – od ułamków sekund po kalendarzowe lata. A wyposażone w specjalistyczne funkcje pełnią dodatkowe niezwykle ważne funkcje pomiarowe. 

Oryginalne zegarki damskie Breitling znaleźć można wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży Breitling, w tym w sklepie internetowym Zegarkistrojny.pl

Artykuł sponsorowany

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Coraz większa grupa producentów odzieży sportowej, w tym także narciarskiej…