Żel na powiększenie penisa – jak to działa i czy w ogóle daje efekty?

Jak wynika z najnowszych statystyk średnia długość penisa w rożnych krajach świata waha się od 9,6 cm aż do 17,9 cm. Jeśli zaś spojrzeć na dane dotyczące operacyjnego powiększania członka, to wcale nie dominują w nich kraje, gdzie panowie są najmniej hojnie obdarzeni przez naturę, a właściwie te, które plasują się dość wysoko.

Najwyżej są Niemcy, którzy z wynikiem 14,5 cm zaliczani są do kraju o średniej długości prącia. Brazylijczycy również mają nie lada kompleksy, gdyż znaleźli się w pierwszej dziesiątce nacji korzystających z chirurgicznego poprawiania natury swoich członków (warto dodać, że decydują się na to mając średnio niemal 2 cm więcej niż Niemcy).

Trudno jednak powiedzieć, gdzie panowie są najbardziej nieszczęśliwi z powodu tego, jak obdarzyła ich przyroda i DNA rodziców. Dlaczego? Gdyż sposobów na dodanie swojemu „małemu przyjacielowi” kilku centymetrów jest więcej. Jednym z nich są specjalne żele. Czy jednak można liczyć na ich działanie i jak właściwie mają one pomóc osobom z kompleksem zbyt małego penisa? O tym poniżej.

Operacja to nie jedyne wyjście

Pójście pod skalpel ze swoim problemem zbyt małego penisa to nie tylko spory wydatek, ale również zdecydowanie się na metodę dość inwazyjną. Zaufanie nieodpowiedniej osobie może wręcz skończyć się impotencją lub poważnymi powikłaniami, dlatego Polacy bardzo rzadko decydują się na ten wariant rozwiązania swojego „problemu”. Nie pogodzeni z własną natura sięgamy jednak bardzo często po środki i preparaty mniej radykalne, których możliwości reklamowane są wręcz jako magiczne. Do takich produktów należą właśnie żele powiększające członka, które można kupić w niejednym sklepie z artykułami erotycznymi. Problem w tym, że tego typu preparatów jest naprawdę sporo, dobrze jest więc zdawać sobie sprawę na jakiej zasadzie powinny one działać, jeśli ma się zamiar kupić ten właściwy.

Żele powiększające – podstawa działania

Regularne stosowanie żelu na powiększenie penisa może przynieść skutek – oczywiście spektakularność działania preparatu uzależniona jest on uwarunkowań biologicznych danego mężczyzny – o ile jego działanie zostało zaprojektowane w odpowiedni sposób. Aby zrozumieć sedno sprawy warto najpierw uświadomić sobie w jaki sposób dochodzi do wzwodu i tym samym zwiększenia wielkości członka o te kilka centymetrów długości i obwodu. Odpowiedzialne za to są tzw. ciała jamiste, które w momencie sygnału o podnieceniu rozszerzają się pod wpływem spływającej do nich krwi. Mają one jednak określoną pojemność, dlatego u jednych panów przyrost (wraz z twardnieniem prącia) wynosi 3 cm, a u innych dodatkowe 8 cm. Co więc można zrobić? Oczywiście powiększyć pojemność ciał jamistych, by przyjęły one większą ilość krwi i tym samym na stałe zwiększyły długość i grubość męskiego przyrodzenia we wzwodzie. Tylko tak działający żel powiększający może przynieść odpowiednie skutki.

Nie tylko żel może tu pomóc

Stosowanie odpowiedniego żelu na powiększenie penisa jest skuteczną metodą na osiągnięcie rozmiaru, który będzie choć w najmniejszym stopniu satysfakcjonował swojego właściciela. Regularność jest tu kluczem do sukcesu, ale nie jest jedynym sposobem. Wielu mężczyzn łączy stosowanie tego typu preparatów z pompkami próżniowymi, które również posiadają możliwość – przy pomocy próżni i ciśnienia – zwiększenia objętości ciał jamistych. Stosowanie tych dwóch produktów razem powinno przynieść nie tylko szybsze, ale i bardziej zauważalne efekty. Barierą może być jedynie cena, gdyż godne polecenia pompki do penisa potrafią kosztować nawet kilkaset złotych, jednak jeśli ktoś naprawdę chce skorygować decyzję natury, nie znajdzie lepszego i mniej inwazyjnego zestawu niż ten.

Artykuł ten powstał we współpracy z świat-penisizer.pl

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Bąble, intensywne swędzenie i pieczenie skóry – to najczęstsze objawy,…