Zimowe ale nadal lekkie jak piórko

HEYDUDE

HEYDUDE to marka, która tworzy najlżejsze na świecie buty, także w wersji zimowej. To buty nie tylko lekkie ale też ciepłe, wodoodporne i bardzo komfortowe dla stopy. 

Wygodne w każdych okolicznościach

Zimowe szaleństwo na stoku męczy stopy. Cudownie jest po nartach założyć komfortowe i lekkie oraz ciepłe buty. HEYDUDE to jedne z najbardziej miękkich, wygodnych, przewiewnych i najlżejszych butów na Ziemi. W wersji zimowej jak i letniej mają wyjmowaną, dopasowującą się do stopy wkładkę z lekkiej pianki. Z zewnątrz zrobione są z wysokiej jakości skóry lub zamszu z wodoodporną powłoką. Modele zimowe wyściełane są miękkim futerkiem, które przyjemnie otula i grzeje stopy.

HEYDUDE

Zimowe aktywności

Pamiętaj, że nie ma złej pogody są tylko nieodpowiednie i niedostosowane do okoliczności buty. Zabawa w śniegu po nartach, wędrówka po zaśnieżonym lesie, to doskonała okazja do testowania HEYDUDE. Za każdym razem czujesz się w nich  lekko i ciepło.

HEYDUDE

W kolekcji zimowej marka oferuje nieco wyższe podeszwy i cholewki niż latem ale taką samą różnorodność kolorów i wzorów, pozwalając klientom dopasować buty do swojego stylu. Niezależnie od tego, czy wolisz minimalizm czy wzory, HEYDUDE trafi w Twój gust. Każdy może nosić je z przyjemnością.

Zapraszamy do sklepu www.heydude.pl oraz do współpracujących salonów stacjonarnych.

Materiały prasowe

Share