Zimowe OKOliczności z Koch Optical!

okulary balon

Zima to trudny czas dla oczu, dlatego warto dołożyć wszelkich starań, by wyjść z tego okresu bez większego uszczerbku na zdrowiu. Pomogą w tym okulary marki Retro London, Bolon & Hailey Baldwin, O’neil i Super Dry !

Lista wszystkich czynników, które w zimowych miesiącach szkodzą naszym oczom potrafi wprawić w zakłopotanie. Wśród nich prym wiodą z pewnością ostre promienie słoneczne odbite od śniegu – potrafią bowiem dokuczyć nie tylko na górskim stoku, ale też w słoneczny dzień w centrum miasta. Z kolei suche powietrze, a także różnica temperatur między domem i pracą a zewnętrzną przestrzenią podrażnia delikatną strukturę gałki ocznej i spowodować może nawet poważne uszkodzenie wzroku! Nie sposób też nie wspomnieć o wszędobylskim (mimo wielu ograniczeń i rosnącej świadomości społecznej) dymie tytoniowym, który w pierwszej kolejności uszkadza komórki nerwowe, a zwłaszcza komórki oka.

Retro Milano i Bolon & Hailey Baldwin, O’neil i Super Dry

Chcąc poprawić kondycję wzroku sięgamy często po nawilżające krople do oczu, zapominając, że najlepszą ochroną przed czynnikami zewnętrznymi są okulary! Aby tak było musi zostać spełniony jeden warunek: szkła okularów powinny być właściwie dobrane i pokryte najlepszymi filtrami, które mają właściwości nieprzepuszczania szkodliwych promieni, zwłaszcza tych, które są odbite np. od śniegu i działają że zdwojoną siłą. Jeśli więc chcemy mieć stuprocentową pewność, że zapewniamy naszym oczom optymalną ochronę, najlepiej wybrać okulary renomowanych marek takich jak Retro Milano i Bolon & Hailey Baldwin, O’neil i Super Dry, które można nabyć dzięki oficjalnemu dystrybutorowi tych okularów w Polsce, firmie Koch Optical.

Najmodniejsze okulary

W bogatej ofercie marek Retro Milano i Bolon rozpowszechnianych przez Koch Optical znajdziemy projekty odzwierciedlające najgorętsze światowe trendy, jakie można wypatrzeć i na ulicach Lizbony, Londynu czy Madrytu. Godny podkreślenia i jest również fakt, że firma Koch Optical zadbała o to, by w jej ofercie swoje wymarzone okulary odnalazły osoby o zróżnicowanym kształcie twarzy czy typie urody. Dzięki temu okulary, które wypatrzymy w asortymencie firmy Koch Optical pomagają nie tylko chronić nasz wzrok przed szkodliwymi czynnikami z jakimi zmagamy się zimą, ale też sprawiają, że wyglądamy modnie, elegancko i z klasą!

Podczas tegorocznej zimy nasze oczy będą nie tylko bezpieczne, ale też zyskają stylową oprawę.

KOLEKCJE OKULARÓW dostępne w dobrych Salonach Optycznych. Zapraszamy także na  www.kochoptical.pl

Share