Zjawiskowa stylizacja Katarzyny Mikołajczyk podczas gali Lwice Biznesu 2019

W luksusowym Digital Knowledge Village w Warszawie 13 stycznia 2020 roku odbyła się 5. edycja prestiżowego plebiscytu Lwice Biznesu. Na Gali pojawiła się sama śmietanka współczesnych bizneswoman, które dzięki swojej ciężkiej pracy, determinacji i oryginalnemu podejściu do świata przedsiębiorczości stale rozwijają i sprawnie prowadzą własne biznesy. Wśród przybyłych gości naszą uwagę zwróciła Katarzyna Mikołajczyk – właścicielka wyjątkowego salonu Km Estate Med, będąca także dyplomowaną masażystką i ekspertką kosmetyki profesjonalnej.

Różowa stylizacja – nowoczesny i klasyczny look w jednym

Sukienka znanej w Polsce marki Madonna zwróciła uwagę nie tylko naszej redakcji, ale także wszystkich przybyłych na tę galę gości. Kreacja została zaprojektowana i uszyta na miarę, co warto podkreślić, jako że w naszym kraju dostępnych jest tylko kilka sztuk tego modelu.

Katarzyna Mikołajczyk
Katarzyna Mikołajczyk – właścicielka wyjątkowego salonu Km Estate Med

Wspaniała, efektowana suknia w kolorze zjawiskowego różu idealnie zaakcentowała walory figury pani Katarzyny. Subtelne wycięcie na udzie dodało kobiecego i zmysłowego stylu, a także podkreśliło zgrabną sylwetkę bizneswoman. Wzrok przykuwało ponadto ciekawe marszczenie nad dekoltem i wyeksponowane gołe ramiona. Kreacja łączy w sobie styl nowoczesny, klasyczny i awangardowy – ten ostatni świetnie pasuje do tego typu wydarzeń.

Stopklatki od ATV

Konkurs Lwice Biznesu wyróżnia jedynie ambitne kobiety, które w oryginalny i umiejętny sposób prowadzą swoje biznesy. Ich marki muszą wyróżniać się ciekawym marketingiem, PR-em i dobrymi relacjami z klientami, a także wiązać się z działalnością społeczną czy charytatywną. Konkurs zwraca również uwagę na kobiety, które potrafią połączyć życie zawodowe i prywatne, a co za tym idzie mogą być wzorem do naśladowania dla innych. Nic więc dziwnego, że na takie wyróżnienie zasłużyła Katarzyna Mikołajczyk.

Stopklatki od ATV

Wybór sukni

Zapytaliśmy panią Katarzynę o wybór sukni, czym się kierowała i dlaczego postawiła właśnie ten model.

Nie miałam problemu z wyborem sukni. Kolejny raz zdecydowałam się zaufać marce Madonna, która jak zawsze w profesjonalny sposób potrafi doradzić i pomóc mi w wyborze odpowiedniej kreacji. Poprzednia biała sukienka była w stylu bardziej biznesowym. Zdjęcia w niej zostały wykorzystane do książki „Lwice Biznesu”. Tym razem chciałam postawić na coś zupełnie innego, kobiecego, a jednocześnie takiego, w czym czułabym się dobrze. Na galę wybrałam kobiecą, ale subtelną sukienkę w kolorze różowym, której styl pasuje do mojego charakteru, a przy tym świetnie się prezentuje podczas tak ważnych wydarzeń biznesowych. Mój wybór był oczywisty. Chciałam, aby sukienka łączyła w sobie nowoczesny styl z elementami awangardy, a do tego była wygodna. Cieszę, się że zwróciła uwagę redakcji – odpowiedziała Katarzyna Mikołajczyk.

Stopklatki od ATV

Subtelne dodatki

Pani Katarzyna do swojej kreacji na Galę konkursu Lwice Biznesu wybrała delikatne i ciekawe dodatki, o których nie można nie wspomnieć. Na początek wspomnijmy o białych sandałach na szpilce, marki CASADEI, model Barbarella, zakupionych w sklepie Moliera 2. Buty są bardzo dobrze wyprofilowane, dzięki czemu wysmukliły i podkreśliły zgrabne nogi pani Katarzyny. Sandałki wyróżnia metalowy obcas w srebrnym odcieniu, który jest jednocześnie znakiem rozpoznawczym tej marki. Dzięki zapięciu na kostce są nie tylko stabilne, ale dodają klasycznego i eleganckiego efektu całej stylizacji. W tym modelu chodzą same gwiazdy, takie jak: Victoria Beckham, Kate Hudson oraz Cameron Diaz.

Świetnym i gustownym uzupełnieniem była autorska, ręcznie robiona torebka polskiej projektantki galanterii Marty Feliks. Nowoczesna mała błyszcząca kopertówka na pasku dodała charakteru całej stylizacji. Dodatkowo pani Katarzyna wzbogaciła cały swój look minimalistyczną złotą biżuterią.

Kim jest pani Katarzyna?

Katarzyna Mikołajczyk jest dyplomowaną masażystką i cenionym ekspertem kosmetyki profesjonalnej, dlatego też z sukcesem prowadzi salon Km Estate Med. Od lat specjalizuje się w masażu leczniczym, nowoczesnej regeneracji oraz terapii dla kobiet w ciąży. Z naszych źródeł wiemy, że pani Katarzyna cały czas pogłębia swoją wiedzę i stawia na rozwój zawodowy, ale i osobisty, nic więc dziwnego, że otrzymała statuetkę Lwic Biznesu. Działalność pani Katarzyny zaczęła się od nieruchomości, stąd pierwszy człon nazwy salonu – „Estate”.

Stopklatki od ATV

Nie tylko Lwice Biznesu

Warto wspomnieć, że w grudniu Katarzyna Mikołajczyk otrzymała Orły Medycyny – renomowane wyróżnienie, którym honorowani są jedynie najlepsi lekarze, kliniki, gabinety i placówki. Decydujący głos mają pacjenci i klienci, którzy zostawiają swoje opinie o marce na różnych znanych portalach internetowych. Plebiscyt ten wyróżnia liderów branży, którzy w sposób indywidualny podchodzą do swojej pracy i oczekiwań klientów.

Katarzyna Mikołajczyk nie tylko jest świetną bizneswoman, ale także w rewelacyjny sposób odnajduje się w modowych trendach i potrafi w idealny sposób podkreślić swoją kobiecość i pozycję w świecie przedsiębiorczości.

Linki do social mediów:  https://www.facebook.com/kmestatemed.barbary21/ https://www.instagram.com/km_estate_med/

Strona www www.kmestatemed.pl

Ewelina Salwuk-Marko

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Wraz z początkiem roku marka Wojewodzic, producent luksusowych torebek, kusi…