Zniszczone i słabe włosy? Wypróbuj rewolucyjny preparat Vitapil®

Gorące letnie słońce przesusza włosy i sprawia, że stają się słabsze, mniej błyszczące i łatwiej się plączą. Chcesz, żeby Twoje włosy odzyskały blask, były mocne i zdrowo wyglądały? Oprócz domowych sposobów, wypróbuj też preparaty wzmacniające włosy od wewnątrz na zniszczone i słabe włosy.

Słabe włosy szybko się przetłuszczają, są łamliwe, plączą się i puszą, a ich końcówki są rozdwojone. Problem osłabionych włosów dotyka większości kobiet, szczególnie w okresie letnim i zimowym, kiedy zmienne temperatury, wiatr i klimatyzacja naruszają strukturę włosa. Jak wzmocnić włosy i sprawić, żeby o każdej porze roku bez względu na pogodę wyglądały zniewalająco.

Wzmacnianie od wewnątrz preparatem Vitapil®

Odbudowę zniszczonych i słabych włosów rozpocznij od wzmocnienia ich od wewnątrz. Odpowiednia dieta i preparaty witaminowe pomogą Ci cieszyć się pięknymi i zdrowymi włosami. Doskonałe działanie poprawiające kondycję skóry głowy oraz włosów wykazuje skomponowany z aktywnych składników preparat Vitapil®. Prawie 95% osób stosujących suplement zauważyło u siebie mniejsze wypadanie włosów, ich szybsze rośnięcie i wzmocnienie.

Krzemionka na silniejsze włosy

Wśród suplementów dostępnych na rynku na zdrowsze i mocniejsze włosy znajdziesz preparaty na bazie skrzypu. Roślina zawiera krzemionkę pozytywnie wpływająca na elastyczność, wytrzymałość oraz grubość włosów, jednak jej ilość jest śladowa w porównaniu do tej, która znajduje się w bambusie. W preparacie Vitapil® zamiast skrzypu zastosowano wyciąg z młodych pędów bambusa, które zawierają aż 5 razy więcej związków krzemu niż skrzyp. Dlatego preparat skuteczniej niż tradycyjne suplementy działa na odbudowę włosa.

Biotyna przeciw wypadaniu i na szybsze rośnięcie

Preparat Vitapil® w swoim składzie zawiera duże ilości biotyny (300 mg), która sprzyja wzrostowi włosów i zapobiega ich wypadaniu. Biotyna pobudza komórkową przemianę materii – komórki tworzące włos dzielą się i różnicują, dzięki czemu włosy szybciej rosną, zdrowo wyglądają i są mocniejsze. Żeby komórki odpowiedzialne za produkcję włosów mogły się rozwijać, potrzebują energii. Biotyna przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego i pobudza wzrost włosów. Wypadanie włosów może być związane z upośledzonym działaniem komórek skóry, a biotyna odpowiedzialna za utrzymanie dobrego stanu skóry, ogranicza wypadanie.

Kwas pantotenowy na piękne włosy

Podobnie jak biotyna, kwas pantotenowy wpływa na prawidłowy metabolizm energetyczny w obrębie mieszków włosowych. Dzięki niemu włosy stają się zdrowsze i lepiej wyglądają, a także mniej wypadają i szybciej rosną. Kwas pantotenowy (nazywany również witaminą B5) przyczynia się do syntezy niektórych neuroprzekaźników, które kontrolują wzrost i wypadanie włosów. Vitapil® zawierający m.in. witaminę B5 uzupełnia niezbędne składniki odżywcze dbając o zdrowe i mocne włosy.

vitapil

Pozostałe składniki odżywcze preparatu Vitapil®

W swoim składzie preparat Vitapil® oprócz krzemu, biotyny i kwasu pantotenowego zawiera 13 innych, ważnych składników odżywczych. Jednym z nich jest niacyna (inaczej witamina PP), która transportuje składniki odżywcze do cebulki włosów. A im lepiej odżywiona cebulka, tym mocniejszy i wytrzymalszy włos. Pozostałe składniki preparatu to:

  • Żelazo biorące udział w podziałach komórkowych i oddziałujące na mieszki włosowe
  • Cynk wpływający na budowę i wzrost włosów. Dzięki cynkowi włosy wzmacniają się, uodparniają na uszkodzenia i są lśniące.
  • Jod odpowiedzialny za zdrową skórę głowy
  • Miedź wpływająca na pigmentację włosów, czyli ich kolor
  • Kwas foliowy i witamina B12 podobnie jak żelazo oddziałują na mieszki włosowe
  • Mangan przyczyniający się do dobrego funkcjonowania tkanki łącznej. Wykazuje również działanie antyoksydacyjne i chroni mieszki włosowe przed wpływem wolnych rodników.

Działanie preparatu Vitapil®

Kiedy Twoje włosy stają się słabe i zniszczone, odbuduj je i wzmocnij preparatem Vitapil®. Unikalny kompleks składników mineralnych zawartych w preparacie pomaga zachować zdrowe włosy i skórę głowy, wpływa na prawidłową pigmentację włosów i chroni komórki włosów przed wolnymi rodnikami powstającymi podczas ich modelowania, czy wystawiania na słońce i mróz. Dzięki odpowiednio skomponowanym składnikom preparat Vitapil® kompleksowo dba o włosy sprawiając, że stają się mocne, lśniące i odporne na czynniki mechaniczne (czesanie, modelowanie, upinanie).

Zamiast tabletki Vitapil Profesjonalny Lotion

Chcesz cieszyć się mocnymi, gęstymi i przyjemnymi w dotyku włosami, ale nie chcesz brać kolejnego suplementu? Zamiast preparatu Vitapil® w tabletkach, wypróbuj lotion do włosów o podobnym działaniu. Vitapil Profesjonalny Lotion wspomaga wzrost nowych włosów i hamuje ich wypadanie.

Formuła Vitapil Lotion

Vitapil Profesjonalny Lotion wykazuje podobne działanie do preparatu w tabletkach (nie działa jednak od wewnątrz). Możesz stosować go codziennie, ponieważ lotion powstał na bazie substancji odżywczych i składników roślinnych. Vitapil Lotion nie powoduje podrażnień, przyjemnie pachnie i jest przyjemny w użyciu.

Unikalny kompleks pobudzający porost włosów

Używając preparatu Vitapil Profesjonalny Lotion również odbudujesz strukturę włosów, wzmocnisz je i pobudzisz do wzrostu. Lotion zawiera unikalny kompleks (arginina, witamina B3) dostarczający substancje obecne w preparacie do cebulki włosa. Dzięki pobudzeniu cebulek włosy zaczynają szybciej rosnąć. Arginina zawarta w kompleksie pobudza mikrokrążenie i wspomaga tworzenie się łodygi włosów. Witamina B3 dostarcza natomiast składniki odżywcze budujące włosy.

Nawilżona skóra głowy i nawilżone włosy

W preparacie Vitapil Lotion znajduje się panthenol (pantenol), który, przenikając w głąb skóry głowy, zmniejsza utratę wilgoci. Dzięki niemu włosy oraz skóra głowy są odpowiednio nawilżone.

Kompleks z biotyną na porost włosów

Biotyna wspomaga porost włosów i zapobiega ich wypadaniu. Żeby wzmocnić efekt biotyny i wprowadzić ją w głąb naskórka, w lotionie Vitapil zastosowano specjalny kompleks biotyny (biotin complex) i substancji pomocniczych. Skoncentrowana biotyna zapobiega przetłuszczaniu się włosów i nadmiernemu wypadaniu.

Keratyna do regeneracji włosów

Zawarta w lotionie keratyna podobna jest budową do naturalnej keratyny występującej w naskórku oraz korze rogowej włosów. Keratyna umiejscawia się w miejscu uszkodzonej struktury włosa i dzięki temu regeneruje włosy i je odżywia.

Bambus i proteiny jedwabiu

Vitapil Profesjonalny Lotion podobnie jak Vitapil® tabletki zawiera ekstrakt z bambusa – jeden z najlepszych źródeł krzemu. Bambus odżywia włosy i wzmacnia je, a proteiny jedwabiu nabłyszczają włosy i nadają im połysk.

Piękne, mocne i błyszczące włosy to pragnienie każdej kobiety. Żeby wyglądały zdrowo, nie plątały się i nie puszyły, dostarcz im wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Preparat Vitapil® kompleksowo zadba o Twoją fryzurę i pozwoli Ci cieszyć się grubymi i wytrzymałymi włosami oraz zapobiegnie ich wypadaniu.

artykuł sponsorowany


Komentarze

komentarze