Zoomy Fashion – pierwszy taki pokaz mody w Pile

Zoomy Fashion pokaz mody

 

 Zoomy Fashion – po raz pierwszy w Pile profesjonalny pokaz mody

pięcioro projektantów, wśród nich m.in. Isu Infini, Pozerki, Madame Lala, Zieliński wybieg i showroomy w jednym miejscu

14 grudnia w GYM Factory

UWAGA POSZUKIWANE MODELKI DO POKAZU !!!

– doświadczenie

-powyżej 1.70 wzrostu

-info mfashion88@gmail.com

Już za miesiąc wielka moda trafi do Piły. 14 grudnia odbędzie się pierwsza edycja Zoomy Fashion – pierwszej takiej imprezy w mieście. Zoomy Fashion to pięć niezwykłych pokazów mody. Na wybiegu zaprezentują się Isu Infini,  ozerki, Mia Manufacture, Madame Lala, Zieliński, Wuem czy Vashka. Będzie można zobaczyć także projekty Lacoste, Nike, Hilfiger czy Venisima. Pojawi się również strefa showroom, w której będzie można bliżej poznać produkty i usługi partnerów.

Zoomy Fashion odbędzie się w GYM Factory – miejsce, w którym na co dzień pracuje się nad ciałem i dobrym samopoczuciem 14 grudnia zyska nowe, modowe oblicze. W najnowszym i największym pilskim centrum fitness stanie nie tylko profesjonalny wybieg. – Zoomy Fashion to wydarzenie nie tylko dla znawców mody – mówi organizator imprezy Michał Kranc. – Znajdą tu coś dla siebie także osoby, które nie mają czasu na bieżąco śledzić aktualnych trendów. Na wybiegu zaprezentuje się pięcioro projektantów, a miejsce pokazu wyposażymy także w showroomy, które zapewnią możliwość dokładnego obejrzenia produktów i ich zakupu. Mamy ambicję, by Zoomy Fashion stała się najmodniejszą imprezą nie tylko w mieście, ale co najmniej na północ od Poznania.

W czasie pierwszej edycji Zoomy Fashion zaprezentuje się także dobrze znana nie tylko w Pile grupa taneczna Beezone – uczestnicy finału „Got to dance”.

MC V final 1

Zoomy Fashion można obserwować na Facebooku pod adresem www.facebook.com/zoomyfashion.

Organizatorzy Zoomy Fashion od początku związani są także z Projektem Mała Czarna – cyklem pokazów mody odbywających się w Poznaniu. Przy organizacji pilskiej imprezy korzystają z lat doświadczeń Projektu Mała Czarna. Dzięki temu pilanie, czy może głównie pilanki, mogą mieć pewność, że będą uczestniczyć w wydarzeniu modowym na najwyższym poziomie.

MC V final MC V model 1 MC V model

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Marka Shimon Dahan & Yona Ben Shushan stworzyła piękne, kobiece…