Zostań Miss! Zgłoś się do konkursu na Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego 2020

Wystarczy kilka minut, aby się zgłosić do najstarszego i najbardziej prestiżowego konkursu w Polsce.

Miss Polonia to konkurs z wieloletnią tradycją, który w tym roku obchodzi 91 lat. Finalistki konkursu ogólnopolskiego reprezentują nasz kraj na całym świecie w wyborach m.in.:, Miss World, Miss Intercontinental czy Miss Grand International. 

Miss Polonia 2020

Dla wielu dziewcząt jest to szansa na początek wspaniałej kariery – modelki, aktorki, celebrytki. “Konkurs cechuje nowoczesne podejście i uważamy, że piękno można definiować innymi aspektami niż idealna sylwetka. Nie mamy wytycznych co do wzrostu lub rozmiaru. Liczy się piękno wewnętrzne i to, jaka dana dziewczyna jest.” – mówi Marcin Chabier, organizator Konkursu.

Dzięki honorowemu patronatowi Marszałka Województwa Dolnośląskiego każda miss ma okazję reprezentować nasz region w różnych wydarzeniach, pomagać w akcjach charytatywnych oraz brać udział w innych ciekawych projektach.

O tym, jak zmieniło się jej życie dzięki uczestnictwie w naszym konkursie opowie Sara Pożarlik – Miss Województwa Dolnośląskiego 2019:“Od dziecka interesował mnie świat modelingu i marzyłam, aby zostać modelką. Pewnego dnia moja siostra namówiła mnie, abym poszła na casting do wyborów Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego. Początkowo podeszłam do tego z dystansem i traktowałam to jako ciekawe przeżycie. Konkurs pomógł mi uwierzyć w siebie, moje możliwości i w to, że świat należy do odważnych i po to mamy marzenia, aby je spełniać. Wygrana w konkursie nie zmieniła mojego charakteru, czy podejścia do innych ludzi, ale spowodowała, że poznałam wiele ciekawych i inspirujących osób, co uważam, że jest dla mnie bardzo wartościową lekcją”.

miss polonia

Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego 2020

W trakcie trwania konkursu uczestniczki czeka mnóstwo atrakcji. Jedną z nich jest tygodniowe zgrupowanie w 4**** Hotelu Buczyński Medical&SPA w Świeradowie Zdrój, podczas którego kandydatki wezmą udział w przeróżnych warsztatach i sesjach zdjęciowych. 

Zgłoszenia do wyborów Miss można dokonać do połowy marca 2020 na stronie internetowej misspoloniadolnegoslaska.com.pl w zakładce formularz lub za pośrednictwem mediów społecznościowych: https://www.facebook.com/MissPoloniaWojewodztwaDolnoslaskiego/

Półfinał Konkursu odbędzie się 28 marca w Wałbrzychu w Galerii Victoria, natomiast finał we Wrocławiu. Na laureatki czekają liczne atrakcje, nagrody, sesje zdjęciowe, ciekawe wydarzenia oraz niezapomniana przygoda. Stroje dla finalistek dostarczy w tym roku VIVID Store.

Kandydatka powinna spełniać 4 warunki:

  • wiek – 18-26 lat
  • obywatelstwo polskie
  • brak widocznych tatuaży
  • stan cywilny – bezdzietna, panna

Strona Konkursu:

Media społecznościowe konkursu:

Facebook: https://www.facebook.com/MissPoloniaWojewodztwaDolnoslaskiego/

Instagram: https://www.instagram.com/miss.dolnyslask/

Materiał prasowy

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Również dla przyszłej dorosłej osoby warto zapewnić pamiątkę w postaci…