Zuhair Murad suknie ślubne na sezon jesień-zima 2018/2019

Zaczynamy kolejny sezon ślubny! Projektanci z Polski i całego świata prezentują najnowsze kolekcje sukien ślubnych. Prezentujemy najnowsze projekty libańskiego projektanta Zuhaira Murada.

Projektant z Libanu

Zuhair Murad jest od wielu lat cenionym projektantem sukien ślubnych i wieczorowych. W jego kreacjach pokazują się najwybitniejsze gwiazdy czy celebryci. Wyróżnia go przede wszystkim niesamowity zmysł, do tworzenia projektów specjalnie dla kobiet. Są one subtelne, kobiece i nigdy nie sprawiają wrażenia wulgarnych kreacji. Niejedna kobieta na świecie chciałaby mieć chociaż jedną jego suknię w swojej szafie.

Zuhair Murad suknie ślubne na sezon jesień-zima 2018/2019

Zuhar Murad pozostaje wierny swojemu subtelnemu i kobiecemu stylowi. Oczywiście dodaje nowe elementy do swoich projektów jak np. suknie z ażurowymi pelerynami. Projektant przygotował też, coś dla fanek stylu retro – spódnice z turniurą. Turniura to element sukni, który za zadanie miał podkreślić biodra, dodać kształtów. Popularna była w XIX wieku. Sylwetka kobiety przypomina dzięki niej kształt litery S.

W propozycjach na sezon jesień-zima 2018/2019 znajdziemy take suknie w odcieniu brzoskwiniowym, delikatnym różu. Nie zabraknie także, popularnej sukni ( trend od kilku sezonów) naked dress (suknia, która przypomina gołe ciało). 

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie!

[gm album=102]

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Szczególną wagę do pielęgnacji włosów przykładały kobiety, bowiem długie, zadbane,…