Wspólne wyzwanie up8 i adidas Ultraboost X czyli #zwrotenergii z Ewą Chodakowską

Co powiesz na trening, podczas którego motywujący głos ulubionej trenerki słyszysz bezpośrednio w uchu, a przed oczami wyświetlają się parametry ćwiczeń? To nie kadr z filmu sci-fi,  a rzeczywistość! Takie wyzwanie przygotowała marka up8 wspólnie z adidas Ultraboost X i Ewą Chodakowską.

Trening w rzeczywistości rozszerzonej

Sieć sklepów multibrandowych up8 oraz adidas połączyły siły, aby pokazać nowy wymiar treningu.  W przestrzeni sklepu w Galerii Krakowskiej znalazło się miejsce na stanowisko ze specjalnie przygotowaną bieżnią, na której za pośrednictwem aplikacji Hololens usłyszysz głos Ewy Chodakowskiej dopingującej do biegu, a przed oczami pojawi się wirtualny obraz drogi do pokonania wraz z pozostałym dystansem i parametrami biegu. Nowy, bo rozszerzony wymiar treningu wskazuje, że futurystyczne wizje już wkroczyły do rzeczywistości za pośrednictwem AR („augmented reality” – rzeczywistości rozszerzonej – przyp. red.). Jedyne co pozostaje realne, to nowy model butów do biegania adidas Ultraboost X i niecodzienna wygrana w wyzwaniu #zwrotenergii.                                                                                    

Dzień z Ewą Chodakowską i sesja zdjęciowa za #ZWROTENERGII

W ramach wyzwania, które trwa od 28 lipca do 20 sierpnia 2017r. uczestniczki zaproszone zostają do wirtualnego treningu, w trakcie którego poznają i testują adidas Ultraboost X – buty stworzone do biegania, odpowiadające na wyjątkowe potrzeby kobiet, dzięki:

– tekstylnej, niezwykle przewiewnej cholewce PrimeKnit – okalającej stopę niczym skarpeta;

– podeszwie z pianki Boost absorbującej wstrząsy;

– przyczepności w każdych warunkach zapewnionej przez gumę Stretch Web;

– dodatkowemu systemowi Torsion, pozwalającemu na niezależną pracę pięty i lepszą adaptację na różnych nawierzchniach.

Następnie wystarczy w kreatywny sposób pokazać swój sposób na #zwrotenergii w formie zdjęcia lub animacji na Facebooku lub Instagramie. 21 września wyłonione zostaną trzy laureatki, które skorzystają z wyjątkowej przygody w towarzystwie Ewy Chodakowskiej!

Wszystko zacznie się w sklepie up8 w Galerii Krakowskiej, gdzie wybrany zostanie set treningowy dla każdej z uczestniczek. Następnie przelot do Warszawy i ekskluzywny, zamknięty trening z Ewą w jej studio. Całości dopełni profesjonalna sesja fotograficzna. Więcej szczegółów na temat wyzwania: www.up8.com/zwrot-energii oraz na facebookowym wydarzeniu: bit.ly/up8_zwrotenergii

Marka Up8:

Sieć sklepów stacjonarnych oraz sklep internetowy w którym znajdziesz obuwie i odzież od najlepszych marek performance i fitness, a także profesjonalne akcesoria treningowe.

Zajrzyj do Up8, ciesz się aktywnością fizyczną i prezentuj się tak samo dobrze, jak na co dzień! Sprawdź na up8.com. #DoYouFit

 

Sklep internetowy up8: www.up8.com

Sklepy stacjonarne up8: 

Kraków – Galeria Krakowska I Poznań – Galeria Avenida I Gdynia – Galeria Riviera

Social media up8:

Facebook.com/up8com

Instagram.com/up8_DoYouFit

***

Właścicielem marki up8 jest Marketing Investment Group S. A. – wyłączny dystrybutor marek New Era, O’Neill, Timberland, linii obuwniczej Lacoste, Umbro, Lotto, Head, Confront, Feewear,  a także właściciel sieci sklepów Sizeer, 50 style, up8 I Symbiosis.

Materiały prasowe

Share