11. Urodziny Agencji I.D.MEDIA już w lutym!

Gdy na przełomie roku 2005/2006 Ilona Adamska zakładała agencję wydawniczo – promocyjną, nie spodziewała się, że po upływie dekady pod nazwą I.D. Media świadczone będą usługi PR oraz wydawane będą książki, dwa magazyny, serwisy internetowe i blogi.

– Agencję założyłam z myślą o wydawaniu tylko jednego tytułu prasowego – Imperium Kobiet. Nie sądziłam, że po 11 latach moje małe, jednoosobowe wydawnictwo będzie mocnym graczem na rynku wydawniczym w segmencie pism niszowych. – mówi Ilona Adamska, szefowa firmy.

DCZ_0353

fot. Dorota Czoch

Od blisko 4 lat,  pod szyldem I.D. Media działa prężnie rozwijająca się agencja Public Relations, która obsługuje stałych klientów z takich dziedzin jak: moda, uroda, sztuka, rozwój osobisty, biznes.  Szerokopasmowe działanie agencji, rzetelne i profesjonalne materiały prasowe, jakie przygotowuje dla swoich klientów a także terminowość sprawiają, że I.D. Media jest cenioną firmą na rynku usług Public Relations. Obsługuje takie znane marki jak ICE-WATCH czy AXAMI.

– To prawda. Od listopada agencja I.D.MEDIA wspiera promocyjnie markę ICE-WATCH, której dystrybutorem jest firma JUBILER, właściciel sieci butików SWISS. Poza znanymi markami wspieramy także restauracje, kliniki medycyny estetycznej oraz młode talenty: muzyków, pisarzy, aktorów.  Bierzemy udział w wielu przetargach. Nie boimy się mierzyć wysoko. –  wylicza Ilona Adamska.

Jednak agencja I.D. Media nie ogranicza swojego działania wyłącznie do wydawania magazynów czy portali internetowych. Firma od lat z powodzeniem organizuje gale, eventy oraz stałe plebiscyty: Imperium Urody (wyłaniające najlepsze marki kosmetyczne, salony spa i firmy odzieżowe), Prestiżowy Produkt Roku,  Diamenty Kobiecego Biznesu czy Polskie Lwice Biznesu. W marcu szykuje kolejny – Liderzy Biznesu MŚP.

Właścicielka firmy – Ilona Adamska to Ambasadorka Przedsiębiorczości Kobiet,  zdobywczyni tytułu Kobieta Roku 2015,  statuetki The Queen of Creativity w konkursie POLISH BUSINESS QUEEN 2016. W listopadzie nagrodzona przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej za wspieranie przedsiębiorczości kobiet. ilona_fuerza

fot. Dorota Czoch

– To osoba, która stawia sobie coraz bardziej ambitne cele. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Dba o swoich pracowników, jest dla nich inspiracją a przede wszystkim przyjacielem – mówi Iwona Krześniak, PR manager w I.D.MEDIA.

Doświadczony zespół, grono zaprzyjaźnionych gwiazd, profesjonalizm w działaniu i nieograniczona ilość pomysłów sprawiają, że I.D. Media jest liczącą się agencją na rynku mediów, a do tego – sprawdzonym partnerem biznesowym.

Już 1.02.2017. w klimatycznych wnętrzach MONTA BISTRO&CLUB w Warszawie, tuż nad samym brzegiem Wisły odbędą się 11. urodziny agencji połączone z oficjalnym otwarciem nowego projektu wydawnictwa – portalu dla facetów „W MĘSKIM KRĘGU.PL”. Urodziny to także doskonała okazja do wręczenia nagród i pamiątkowych dyplomów dla uczestników konkursu KSIĄŻKA ROKU 2016 zorganizowanego rzez portal planetakobiet.com.pl.

– Serdecznie dziękuję wszystkim partnerom biznesowym za wsparcie okazane w minionym roku i na przestrzeni ostatnich 11 lat.  Wydawcom portali, stacjom telewizyjnym, blogerom, gwiazdom, które wspierają działania naszej agencji PR. Dziękuję naszym Klientom za zaufanie i ogromne dowody sympatii.  To cudowne uczucie móc robić to, co się kocha. – podsumowuje Adamska.

Życzymy kolejnych sukcesów.

 

Joanna Bielas

 

Share