To właśnie MIŁOŚĆ!

Walentynki to dobra okazja, aby przypomnieć wyjątkowej osobie o tym, jak bardzo ją kochamy. Tego dnia warto wybrać się na randkę lub po prostu spędzić wieczór w blasku świec. Proponujemy kilka zestawów, które na pewno zachwycą drugą połówkę!

LADY IN RED

Czerwony to nasze pierwsze skojarzenie z Walentynkami. Sukienki w tym kolorze są niezwykle kobiece i seksowne. Do wyboru kilka modeli: klasyczna, z koronki, modnego weluru lub wersja bardziej casualowa.

Zestaw 1

 

MAŁA CZARNA

Wyjście awaryjne na wszystkie okazje, także na Walentynki. Mała czarna czyli klasyczna sukienka doda szyku i elegancji każdej stylizacji. Warto zwrócić uwagę na kolor granatowy, który także świetnie sprawdzi się na randce z ukochanym.Zestaw 2

 

ELEGANCKI MĘŻCZYZNA

Jeśli zabierasz swoją wybrankę na randkę do restauracji lub teatru wybierz zestaw dla eleganckiego mężczyzny. Każda Pani będzie zachwycona!

Zestaw 3 HYGGE CZYLI RANDKA W BLASKU ŚWIEC

Jeśli ten dzień pragniecie spędzić w bardziej kameralnym miejscu niż nowoczesna restauracja, zwróćcie uwagę na casualowe, ciepłe ubrania. Dopełnią idealnie wieczór przy winie i świecach w domowym zaciszu.

Zestaw 4

CASUAL DLA NICHZestaw 5

RANDKA Z NIĄ

Zestaw 6

Adresy sklepów:

http://www.orsay.com/

http://www.promod.pl/

http://myspringfield.com/pl/

https://www.denley.pl/
https://www.selfieroom.pl/

http://mills.com.pl/

GANT

Share