2 edycja #TheWomanPower -budowanie świadomości i pewności siebie.

budowanie świadomości i pewności siebie

Między 4-6 lutego 2022 roku odbędzie się kolejna edycja #TheWomanPower Weekend. Wyjazd ten będzie drugim z organizowanych przez markę Naturalne Atelier weekendów dla kobiet, natomiast pierwszym w 2022 roku i tym samym rozpocznie cały cykl rozwojowych warsztatów.

Celem 2 edycji #TheWomanPower jest przede wszystkim budowanie świadomości i pewności siebie uczestniczek zarówno w sferze życia prywatnego, jak również zawodowego. Wybrane grono prelegentek pozwala uczestniczkom weekendu wyciągnąć dużą dawkę informacji przydatnych do świadomej pracy nad sobą, pracy nad swoimi możliwościami, zachęca do celowego kreowania własnego odpowiedniego dla swojego samopoczucia wizerunku oraz pozwala otworzyć się na nowe możliwości, znajomości i rozwój.

Wiele kobiet każdego dnia zmaga się z ogromną ilością obowiązków i presji narzuconych przez społeczeństwo, dlatego myślą przewodnią wyjazdów #TheWomanPower Weekend jest hasło: “ Nic nie muszę, MOGĘ WSZYSTKO”

#TheWomanPower Weekend to przestrzeń stworzona z myślą o tych zabieganych, zapracowanych kobietach właśnie po to, by móc nauczyć się łapać  balans i dbać o siebie. #TheWomanPower Weekend jest wyjazdem gdzie to Ty i Twoje potrzeby są ważne. Stworzona przestrzeń do rozwoju, odpoczynku i dobrej zabawy, pozwala na wyjście ze swojej strefy komfortu i otworzenie się na nowe perspektywy.

Podczas drugiej edycji uczestniczki wyjazdu będą mogły zgłębić tajniki makijażu i odkryć swój styl i zasady podkreślania atutów. Ale to nie wszystko, ponieważ podczas #TheWomanPower Weekend będą poruszane tematy związane z edukacją ginekologiczną, soul coachingiem i autoprezentacją. Każda z uczestniczek może również liczyć na treningi pewności siebie i mentalne, które pozwalają zaplanować swój dalszy rozwój.

budowanie świadomości i pewności siebie

Tematem przewodnim 2 edycji #TheWomanPower Weekend jest pewność siebie.

Adka, pomysłodawczyni wyjazdu podczas rozmowy, podkreślała jak ważny jest temat przewodni:  “Wszystkie warsztaty i aktywności opierać będziemy na budowaniu poczucia własnej wartości i pewności siebie. Znajdziesz inspirację i motywację do działania. Odkryjesz swoje mocne strony i zaczniesz budować swoją siłę!”

Jeśli czujesz, że taki wyjazd jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem to zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami wydarzenia i do kontaktu z Naturalne Atelier – kobiecy wyjazd to idealny sposób w którym stawiasz na siebie i swoje potrzeby.

2 edycja #TheWomanPower Weekend
04-06.02.2022 miejsce: Dwór Złotopolska Dolina

Więcej o wydarzeniu znajdziecie informacji:

Na stronie marki Naturalne Atelier – https://naturalneatelier.pl/produkt/thewomanpower-weekend-vol-2-2/

Wydarzeniu na Facebooku: https://fb.me/e/3XqRjHVwt

budowanie świadomości i pewności siebie
Share