4mom – polska odzież dla kobiet w ciąży

4Mom - polska odzież dla kobiet w ciąży

Kobiety w ciąży od lat borykają się z różnymi problemami. Nie tylko zdrowotnymi, ale także związanymi z cerą czy włosami. Z każdym tygodniem przybieramy na wadze – oczywiście naturalna kolej rzeczy. Niestety, tu pojawiają się problemy… Dotyczą one wyboru odzieży dla kobiet w ciąży. Nierzadko, coś nam przeszkadza, coś nam uciska, nie pasuje – i jest zdecydowanie za małe. I tu, z gotowym rozwiązaniem przychodzi polska marka – 4mom, stworzona przez Joannę Maślak.

Poznaj 4mom!

Polska marka 4mom powstała w konkretnym celu – przyświeca jej idea, by przyszłe Mamy czuły się w pełni komfortowo i wygodnie. Nie tylko w czasie ciąży – ale również po niej. Projekty tworzone w Polsce, przez Polkę, która z własnego doświadczenia wie, czego potrzebują kobiety w tym ważnym i wymagającym okresie. Tym samym, spełnia życzenia swoich klientek!

Dla takiej marki jak nasza największym sukcesem i osiągnięciem jest zadowolenie klientek, a więc odpowiedni asortyment spełniający ich oczekiwania. Bez nich żaden inny sukces czy osiągnięcie nie miałoby żadnego znaczenia. „– mówi autorka marki, Joanna Maślak.

Uwaga! – 30% na całą kolekcje kod: mymamy Do wykorzystania w sklepie 4mom.pl Akcja trwa do 31 maja 2020 r.

4Mom - polska odzież dla kobiet w ciąży
4Mom – polska odzież dla kobiet w ciąży

Historia powstania marki

Pomysł powstania marki zrodził się, kiedy pani Joanna była w pierwszej ciąży. Już wtedy czuła pewną lukę – na polskim rynku odzieży ciążowej. Brakowało jej konkretnych, ale prostych fasonów oraz projektów, wykorzystujących najlepsze materiały, które będą przede wszystkim wygodne i bezpieczne. Pomysł na stworzenie marki osobistej dojrzewał przez kilka lat. Zaowocował dopiero przy drugiej ciąży – wtedy została podjęta decyzja o utworzeniu sklepu internetowego 4mom.pl.

4Mom - polska odzież dla kobiet w ciąży
4Mom – polska odzież dla kobiet w ciąży

Jednokolorowa, bezpieczna odzież ciążowa

Każda z nas jest inna, ma inne potrzeby czy gust. Inaczej też przebiega jej ciąża. Dlatego marka 4mom oferuje prostą, jednokolorową odzież, którą łatwo można wpasować w dany, indywidualny styl. Na stronie WWW nie brakuje ciekawych i stylowych inspiracji, dlatego warto tam zajrzeć i się na nich wzorować.

Stąd właśnie pomysł na odzież prostą w formie, jednokolorową i wykonaną z najlepszych jakościowo materiałów. Prostota form, dzięki ponadczasowości daje wiele możliwości stylizacji, w tym połączenie z obowiązującymi trendami, jeśli podążanie za nimi jest nam bliskie.” – mówi pani Joanna Maślak, właścicielka i pomysłodawczyni 4mom.pl.

4Mom - polska odzież dla kobiet w ciąży
4Mom – polska odzież dla kobiet w ciąży

Marka wykorzystuje najlepsze materiały, które nie są szkodliwe dla naszego zdrowia. Dla 4mom jest to bardzo ważne, aby wszystkie tkaniny posiadały odpowiednie certyfikaty, potwierdzające jakość i bezpieczeństwo.

Co znajdziemy w ofercie 4mom?

Oferta z biegiem czasu ulega zmianie, powiększy się o kolejne nowości i projekty. Obecnie można znaleźć niej: bluzki, spódnice, sukienki czy narzutki. Dla kobiet w ciąży czy karmiących piersią. Marka sama kreuje swoje trendy i stylistykę. Wszystkie projekty są autorskie.

W ramach marki szyjemy asortyment odpowiedni dla kobiet w ciąży, dla Mam karmiących lub po prostu Mam, które cenią sobie jakość, prostotę, kolory i to, co ważne w macierzyństwie – wygodę. „– dodaje pani Joanna.

Marka jest niezwykle otwarta i elastyczna dla swoich klientek. Każda mama ma możliwość modyfikacji projektu wg swoich upodobań, np. skrócenie czy zwężenie sukienki. Warto mieć na uwadze, że wszystkie projekty są ręcznie szyte w naszym kraju. Tym samym 4mom, nie produkuje ogromnej ilości odzieży i jej nie magazynuje. Jest to też bardzo dobry zabieg, który pozytywnie wpływa na nasze środowisko naturalne.

4Mom - polska odzież dla kobiet w ciąży
4Mom – polska odzież dla kobiet w ciąży

Największy HIT – projekty uwielbiane przez Mamy!

Mogę wymienić dwa topowe projekty, które cieszą się popularnością. Pierwszy to bluzka z krótkim rękawem – idealna na okres ciąży, jak i macierzyństwa. Obecnie dostępna jest w czterech kolorach. Drugi to bluzka kopertowa – idealna na czas ciąży i karmienia.” – mówi właścicielka marki, Joanna Maślak.

4Mom - polska odzież dla kobiet w ciąży

Sklep: www.4mom.pl

Facebook www.facebook.com/sklep.4mom

Instagram www.instagram.com/4mom.pl

Share