5 pomysłów na prezent na Dzień Kobiet

dzień kobiet

Dzień Kobiet to wspaniała okazja, aby przypomnieć bliskim nam dziewczynom o tym, że są dla nas ważne i obdarzyć je miłym prezentem. Wybranie odpowiedniego podarunku to zawsze pewne wyzwanie. Sprawdź jakie pięć pomysłów na prezent dla dziewczyny przygotowaliśmy.

Malowanie po numerach


Malowanie po numerach zdobywa coraz większą popularność. To zajęcie nie tylko dla dzieci, ale i dla dorosłych. Szczególnie spodoba się Paniom z artystycznym zacięciem, szczególnie jeśli akurat walczą z twórczą blokadą. W pudełku znajduje się wszystko co potrzebne – gotowe płótno z naniesionym szkicem, kilka pędzli i zestaw odpowiednich farb. Wystarczy więc po prostu otworzyć prezent i zająć się tworzeniem dzieła sztuki. 
Odtwarzanie dzieł najpopularniejszych malarzy według gotowego rysunku to bardzo relaksująca czynność. Wspomaga pracę motoryki małej, co przynosi efekty w formie ładniejszego pisma i płynniejszych ruchów. Pozytywnie wpływa na pracę mózgu, pozwala się wyciszyć i zrelaksować po ciężkim dniu, a gotowy obraz to piękna dekoracja do domu, z której można być dumnym. Kto wie, być może obdarowana kobieta odnajdzie w tym nawet swoje nowe hobby?

Smartwatch

Bardzo praktyczny gadżet, który powinna posiadać każda nowoczesna kobieta. Inteligentny zegarek, prócz odmierzania czasu, pozwala na odczytywanie powiadomień i wiadomości z telefonu, mierzenie pulsu i liczenie kroków. Bardziej zaawansowane urządzenia mają więcej funkcji, na przykład wbudowany mikrofon i głośnik, dzięki czemu mogą obsługiwać połączenia telefoniczne w bardzo wygodny sposób. 

Nowoczesny zegarek nie musi być wcale drogi, bowiem ceny najtańszych urządzeń to około 100 zł. Za smartwatcha wysokiej klasy możemy zapłacić nawet kilka tysięcy złotych. 

Taki zegarek spodoba się przede wszystkim paniom z zamiłowaniem do sportu, ponieważ pozwoli precyzyjnie obliczyć spalane podczas treningu kalorie i skontrolować bicie serca. 

Urządzenia pozwalają na łatwą zmianę opaski, dzięki czemu zegarek można dopasować do dowolnej stylizacji, bez obaw że będzie wizualnie odbiegał od wybranego stroju.

Perfumy dla niej

Jeśli chodzi o prezent na Dzień Kobiet, nie sposób zapomnieć o perfumach. Piękny flakon wypełniony eleganckim bukietem zapachowym to idealny prezent dla ukochanej. Zapach ma niemały wpływ na samopoczucie, a poza tym to właśnie zmysł zapachu pozwala na wywołanie najsilniejszych wspomnień. Markowe perfumy z pewnością ucieszą wybrankę, mamę lub siostrę.

Gra planszowa

Wiele pań bardzo ceni sobie czas spędzony na zabawie w gronie bliskich przyjaciół. Ciekawa gra planszowa to świetny prezent, który na pewno nie okaże się zbędny. Wśród planszówek, prócz legendarnych już gier, takich jak Monopoly czy Chińczyk, jest naprawdę mnóstwo interesujących tytułów. Istnieją także gry przeznaczone specjalnie dla par, które pozwolą urozmaicić czas spędzany sam na sam z ukochaną osobą.

Mata do jogi

Joga to system ćwiczeń fizycznych, wywodzący się z Indii. Pomaga nie tylko wysmuklić ciało i zachować dobrą kondycję, ma też właściwości uspokajające i relaksujące, bowiem jest to także forma medytacji. Coraz więcej kobiet w Polsce ceni sobie to zajęcie i zaczyna dzień właśnie od niego. Wysokiej jakości wygodna mata do jogi to świetny i praktyczny prezent, który zapewni obdarowanej dziewczynie maksymalny komfort podczas takich ćwiczeń.

Artykuł sponsorowany

Share