A. Światły „Candy”

Prezentujemy najnowszą kolekcję polskiej projektantki Agnieszki Światły. W prezentowanej kolekcji pt. „Candy” przedstawiono proste, klasyczne stylizacje. Suknie wieczorowe, sukienki koktajlowe czy do codziennego noszenia. Dominują projekty : krótka z przodu, długa z tyłu. Główną rolę odgrywa jednolity kolor : krwista czerwień, pudrowy róż, srebrny czy brzoskwiniowy.
Kolekcja w swój indywidualny sposób wydaje się być „z górnej półki”  dlatego też, cechuje ją ekskluzywność i elitarność. Proste kroje, minimalizm i nienaganne wykonanie cechują luksusowość ubrań. Marka Agnieszki Światły, zawsze przywiązuje dużą uwagę do struktur tworzonych kreacji. Dzięki znajomości potrzeb klientów, projektantka tworzy suknie, w których kobieta poczuje się kobieco i komfortowo.
Czerwone sukienki prezentują się zmysłowo i pociągająco. Kobieta w czerwieni zawsze wygląda na otwartą i odważną osobę. Wersja mini idealnie nadaje się na randkę czy spotkanie towarzyskie.  Zwróciłam także, uwagę na srebrną suknię z odsłoniętymi plecami, ozdobioną charakterystycznym  ułożeniem materiału przypominającym „falbankę”. Suknie z szerokim tyłem, nadają lekko nonszalancki wygląd sylwetce.
Na pierwszy rzut oka, kolekcja wydaje się monotonna, jeśli jednak kolejny raz przyjrzymy się jej dokładnie i przeanalizujemy każdy projekt zobaczymy, że projektantka wyszła naprzeciw kobietom o różnych kształtach. Każda kobieta, bardzo szczupła czy o obfitych kształtach znajdzie tu, coś dla siebie.

Czy kolekcja „Candy” jest słodka ?  Zobaczcie sami.

światły światły1 światły2 światły3 światły4 światły5 światły6 światły7 światły8

21 września w salonie Audi Centrum Wrocław
Kolekcja „Candy”
fotograf: Aleksandra Macewicz

Share