Farbotka z troską o środowisko

Marka Farbotka to wyjątkowe kolekcje torebek ozdobione haftowanymi aplikacjami w stylu ludowym. Etnoinspiracje są obecne także na innych produktach sygnowanymi logo marki, jakimi są buty, sukienki, pokrowce na sprzęt elektroniczny, portfele. Istotą działalności marki Farbotka jest łączenie tego, co najlepsze w kulturze krajów słowiańskich z nowoczesną formą. Jest to więc sztuka użytkowa tworzona ponad podziałami i wymykająca się sztywnym schematom.

Marka Farbotka stawia przede wszystkim wysoką jakość asortymentu, który pozostaje dopracowany w każdym detalu. Ten efekt zawdzięczamy najwyższej klasy materiałom. Najbardziej charakterystycznym z nich jest ekologiczny filc. Mało kto zdaje sobie sprawę, że do jego produkcji zostały wykorzystane pochodzące z recyklingu butelki PET. Każda torebka wykonana z tego tworzywa stanowi wsparcie dla naszej planety. Równie przyjazna środowisku jest seria torebek wykonanych z lnu. Len to materiał produkowany z włókien roślinnych, dlatego jest w 100% naturalny, a przy tym praktyczny i trwały. Nie można także zapomnieć o torebkach jeansowych, które powstały ze znanej i lubianej bawełny, która jest tkaniną niezwykle wytrzymałą na działanie czasu.

Farbotka dba nie tylko o satysfakcję klientów, dopracowując detale, lecz zwraca też uwagę na to, o co wszyscy powinniśmy dbać. Żyjmy świadomie, troska o środowisko nie wymaga wielu poświęceń, wystarczy zwracać uwagę z czego wykonane są przedmioty, którymi się otaczamy. Tak jak torebki Farbotki, wykonane z miłością. www.farbotka.pl

1 farbotka 2 farbotka 3 farbotka 4 farbotka 5 farbotka plakat

 

Share