A Ty, jakie masz dziś skarpetki?

Kolorowe, w paski, z sentencjami, a może z emotikonami lub obrazami? Dobór skarpetek do stroju i nastroju to świetna zabawa, ale i nie lada wyzwanie. Ten na pozór mało istotny dodatek męskiej garderoby, może stanowić ciekawe dopełnienie stylizacji i nadać jej unikalnego wyrazu. Nic dziwnego, że coraz więcej panów inspiruje się podpowiedziami stylistów, by świadomie budować swój wizerunek. A słysząc pytanie „A Ty, jakie masz dziś skarpetki?” odpowiada dumnie: „moje ulubione!”.

Zarówno dla małych, jak i starszych członków rodziny skarpetki są obowiązkowym elementem garderoby. Ich funkcja na przestrzeni lat uległa zmianie. Dziś oprócz ocieplenia i ochrony stóp, podkreślają naszą osobowość. Psychologowie twierdzą, że poprzez strój można określić charakter człowieka, a że każdy z nas jest inny – ilość stylizacji jest niezliczona, a do tego mamy do wyboru warianty w zależności od pogody, okazji czy nastroju.

Czy wiesz, co o Tobie mówią skarpetki? Wyruszyliśmy w miasto i sprawdziliśmy typy skarpetkowych właścicieli.

Nastrojowiec

Jednym od rana uśmiech nie schodzi z twarzy, są pozytywnie nastawieni do świata, inni natomiast wstali „lewą nogą” i chodzą jak burza gradowa. Każdy dzień jest inny, a dla nastrojowca eksponowanie światu swojego nastawienia i humoru to sposób na wyrażanie siebie. Często czyni to poprzez ubiór. Czasem wystarczy drobny element garderoby, by rozpoznać w jakim stanie ducha jest danego dnia. Dlatego chętnie zakłada oryginalne
kolorowe skarpetki męskie często z różnymi wzorami i printami. We współczesnym świecie, oryginalne skarpetki są bardzo modne.

Artysta

Osoby z artystyczną duszą wyróżnia kreatywność i estetyczna wrażliwość, dlatego doceniają rzeczy niestandardowe. Nawet w sytuacjach, gdy musza dostosować się do wymogów określonego dress codu, nie chcą zrezygnować ze swojego unikalnego stylu. Lubią choćby drobnym elementem garderoby zaakcentować swoją nietuzinkową osobowość. Właśnie dla nich powstała seria skarpet z najsłynniejszymi obrazami: „Dziewczyną z perłą” holenderskiego malarza Jana Vermeera, czy „Stańczykiem” Jana Matejki.

Śmiałek

Śmiałka poznasz po odważnych stylizacjach. Kiedy sytuacja wymaga od niego powagi
i sięgnięcia po stonowane zestawienie, założy choćby ekstrawaganckie skarpetki, które nie pozostawią złudzeń, że szaleństwo i zabawa to jego drugie imię. Projektanci znając męską słabość do płci pięknej umieszczają na różnych częściach garderoby wizerunki kobiet – na bluzkach, bieliźnie, a teraz także na skarpetach. Co ciekawe, budzą one zainteresowanie nie tylko wśród panów. Nowe wzory przyjęły z entuzjazmem również kobiety.

Szukając prezentu dla osób z poczuciem humoru i dystansem do siebie i świata sięgnij po serię skarpetek firmy Wola z obrazami pań. Jedne są w długich balowych sukniach, inne zaś prezentują się w mini.

Fashionista

Miłośnik mody charakteryzuje się żywiołowością, pozytywnym nastawieniem do świata, ale również odwagą. W jego życiu wiele się dzieje – nie zna słowo „nuda”. Jest otwarty na nowe trendy, chętnie je sprawdza i wybiera te, które pozwolą mu podkreślić osobowość. W kwestii skarpetek doskonale wie, że świat wybór nie kończy się na tych klasycznych, jednolitych, dopasowanych kolorem do reszty stroju. Wręcz przeciwnie – z radością zakłada skarpetki
w żywych kolorach, w kropki, paski, kwiaty, romby. Nie boi się żadnej opcji. W swojej garderobie chętnie skompletuje całą gamę nowoczesnych wzorów z oferty firmy Wola.

Idąc ulicą warto spojrzeć na nogi naszych sąsiadów i zobaczyć, jakie skarpetki zdecydowali się założyć. A Ty, jakie dziś masz skarpetki?

Produkty firmy Wola można kupić w sklepie firmowym na terenie zakładu produkcyjnego
w Zduńskiej Woli, w sieci drogerii Rossmann, supermarketach Auchan i Carrefour oraz Adesso (Textilmarket). Możliwe są także zakupy online za pośrednictwem sklepu internetowego www.wola.pl. Dziecięca kolekcja Woli cieszy się powodzeniem nie tylko
w kraju, ale także zagranicą. Od wielu lat produkty polskiej firmy eksportowane są m.in. do Włoch, Francji, Niemiec czy Szwecji. Więcej informacji: www.wola.pl.

Materiały prasowe

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
W kolekcji nie mogło zabraknąć efektownych dodatków, gdzie najwyraźniej widać…