Ada Fijał poleca kolekcje marki CAPRICE na sezon jesień- zima 2020

Jesień zbliża się co raz większymi krokami. Czas na zmianę letniego obuwia na cieplejsze. Nowe modele, sprawdzona technologia i wygoda – wszystko to znajdziesz w najnowszej kolekcji obuwia Caprice. Klimatyzacja, amortyzacja i elastyczność to cechy wyróżniające obuwie marki Caprice. Technologia onAir, stosowana od lat, wciąż pozostaje znakiem rozpoznawczym. „Walking on air” to nic innego, jak odzwierciedlenie jakości i wygody noszenia butów pod szyldem Caprice.

Ambasadorką marki została Ada Fijał, aktorka znana z serialu „Barwy szczęścia”.

Jej niebanalny styl, odważne, kolorowe stylizacje w zestawieniu z butami Caprice pokazały, że nie ma rzeczy niemożliwych. Jednocześnie stawia markę na czele tych, które nie boją się wyzwań.

W tegorocznej kolekcji każdy znajdzie odpowiednie modele dla siebie.

Zaczynając od sportowego obuwia na śniegowcach kończąc. Zastosowane technologie, niezmiennie poprawiają komfort chodzenia. Blue Grip zapewnia antypoślizgowość, dzięki wklęsłym i ruchomym fragmentom wbudowanym w podeszwę, które dostosowują się do zróżnicowanych warunków podłoża. Dodatkowo bardzo drobne nacięcia w bieżnikach zapewniają znakomitą przyczepność dzięki ich możliwościom otwierania i zamykania.

Technologia onAir to specjalna konstrukcja górnej podeszwy i wkładki z systemem kilkuset mikrozbiorniczków.

Niskie temperatury oddziałujące na podeszwę, nie oddziałują jednocześnie na stopę – na przeszkodzie staje kilkumilimetrowa warstwa powietrza, która ma temperaturę zbliżoną do temperatury ciała.

W tegorocznej kolekcji na sezon jesień/zima nie zabrakło zwierzęcych printów oraz łączenia materiałów.

Obuwie sportowe na podwyższeniu, skórzane botki, zamszowe kozaki, zimowe modele z futerkiem czy pikowane śniegowce – wybór jest naprawdę szeroki. Przeważająca kolorystyka to wszelkiego rodzaju odcienie brązu, ale nie zabraknie też złota czy srebra.

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie [gm album=483]

Obuwie marki Caprice dostępne jest w salonach współpracujących na terenie całego kraju.

Materiały prasowe

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Piękna i subtelna opalenizna, przez cały rok to marzenie niejednej…