Ada Fijał poleca kolekcje marki CAPRICE na sezon jesień- zima 2020

damskie buty na jesień

Jesień zbliża się co raz większymi krokami. Czas na zmianę letniego obuwia na cieplejsze. Nowe modele, sprawdzona technologia i wygoda – wszystko to znajdziesz w najnowszej kolekcji obuwia Caprice. Klimatyzacja, amortyzacja i elastyczność to cechy wyróżniające obuwie marki Caprice. Technologia onAir, stosowana od lat, wciąż pozostaje znakiem rozpoznawczym. „Walking on air” to nic innego, jak odzwierciedlenie jakości i wygody noszenia butów pod szyldem Caprice.

Ambasadorką marki została Ada Fijał, aktorka znana z serialu “Barwy szczęścia”.

Jej niebanalny styl, odważne, kolorowe stylizacje w zestawieniu z butami Caprice pokazały, że nie ma rzeczy niemożliwych. Jednocześnie stawia markę na czele tych, które nie boją się wyzwań.

W tegorocznej kolekcji każdy znajdzie odpowiednie modele dla siebie.

Zaczynając od sportowego obuwia na śniegowcach kończąc. Zastosowane technologie, niezmiennie poprawiają komfort chodzenia. Blue Grip zapewnia antypoślizgowość, dzięki wklęsłym i ruchomym fragmentom wbudowanym w podeszwę, które dostosowują się do zróżnicowanych warunków podłoża. Dodatkowo bardzo drobne nacięcia w bieżnikach zapewniają znakomitą przyczepność dzięki ich możliwościom otwierania i zamykania.

Technologia onAir to specjalna konstrukcja górnej podeszwy i wkładki z systemem kilkuset mikrozbiorniczków.

Niskie temperatury oddziałujące na podeszwę, nie oddziałują jednocześnie na stopę – na przeszkodzie staje kilkumilimetrowa warstwa powietrza, która ma temperaturę zbliżoną do temperatury ciała.

W tegorocznej kolekcji na sezon jesień/zima nie zabrakło zwierzęcych printów oraz łączenia materiałów.

Obuwie sportowe na podwyższeniu, skórzane botki, zamszowe kozaki, zimowe modele z futerkiem czy pikowane śniegowce – wybór jest naprawdę szeroki. Przeważająca kolorystyka to wszelkiego rodzaju odcienie brązu, ale nie zabraknie też złota czy srebra.

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

Black friday najlepsze oferty

Obuwie marki Caprice dostępne jest w salonach współpracujących na terenie całego kraju.

Materiały prasowe


Komentarze

komentarze