Akcja „Krepinowy goździk darem życia- walcz z rakiem”

𝗔𝗸𝗰𝗷𝗮 „Akcja „Krepinowy goździk darem życia- walcz z rakiem„” , zwana również Krepinową Akcją to wydarzenie charytatywne, którego celem jest zebranie pieniędzy na rzecz podopiecznych Fundacji Oko w Oko z Rakiem oraz edukacja społeczeństwa na temat profilaktyki przeciwnowotworowej.

Organizatorkami akcji są:
1) 𝗔𝗿𝘁𝘆𝘀𝘁𝗸𝗮 𝗠𝗮𝗿𝗰𝗲𝗹𝗶𝗻𝗮 𝗠𝗶𝗹𝗰𝘇-Wróbel: pomysłodawczyni zorganizowania akcji, twórczyni goździków z krepiny, prowadząca działalność artystyczną i nierejestrowaną „Crepilowe z miłości do tworzenia”;
2) 𝗣𝗿𝗮𝘄𝗻𝗶𝗰𝘇𝗸𝗮 𝗘𝘄𝗲𝗹𝗶𝗻𝗮 Fułakowska: koordynatorka i opiekun prawny akcji, właścicielka firmy prawniczej „Centrum Prawnego Online Prawnik Ewelina Fuławka”.

Beneficjentem 𝗮𝗸𝗰𝗷𝗶 jest Fundacja „Oko w Oko z Rakiem” z siedzibą w Katowicach, wpisana do rejestru stowarzyszeń, innych organizacji społecznych i zawodowych, fundacji oraz samodzielnych publicznych zakładów opieki zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000751550.


Kupując ręcznie zrobionego goździka z krepiny wspierasz Kobiety w walce z nowotworem szyjki macicy oraz rakiem piersi, ale również przyczyniasz się do edukacji obdarowanych.


Do każdego goździka Organizatorki akcji dołączają opis badań profilaktycznych dla Kobiet i Mężczyzn w postaci zakładki do książki. Informatory są autorstwa Fundacji Oko w Oko z Rakiem, dla której podopiecznych zostanie przekazany dochód ze sprzedaży goździków, na warunkach określonych w Regulaminie Krepinowej Akcji.
Krepinowa Akcja będzie trwała cały rok, a jej hasło przewodnie to: „Nie bój się! Zbadaj się! Nie daj się rakowi piersi i szyjki macicy!”.
Finał wydarzenia będzie miał miejsce, co roku 8 marca w Dniu Kobiet z myślą o naszych Mamach, Babciach, Siostrach, Córkach, Przyjaciółkach, Znajomych, bliskich sercu Kobietach.


Organizatorki akcji chcą dodać Wszystkim Kobietom odwagi do podjęcia tematu choroby nowotworowej i nauczyć, że podstawowe badania profilaktyczne świadczą o „odpowiedzialności onkologicznej” za zdrowie, a nawet życie każdej z Nas.

Więcej na temat akcji przeczytacie na stronie na Facebooku https://www.facebook.com/krepinowaakcja @krepinowaakcja.
Regulamin Krepinowej Akcji dostępny na stronie: https://centrumprawneonline.pl/krepinowaakcja

Share