Album Szczypta Luksusu już we wrześniu!

Wydawnictwo I.D.Media szykuje kulinarną niespodziankę. Już we wrześniu światło dzienne ujrzy ekskluzywny album pod tytułem „Szczypta Luksusu”. Książką to zbiór przepisów na wykwintne dania, których autorami są szefowie kuchni topowych restauracji.

– Do udziału w książce zaprosiłam także znane i lubiane nazwiska. Mogę zdradzić, że na kartach naszego albumu pojawi się między innymi Sonia Bohosiewicz, Kasia Zielińska, Ola Mikołajczyk, Beata Sadowska, Ania Kerth, Paulina Holtz, Joasia Jabłczyńska. Ponadto swoje przepisy zdradzą szefowie wielu prestiżowych restauracji, m.in. z hotelu Sofitel Victoria, Sheraton, Intercontinental w Warszawie czy Narvil w Serocku. Poza tym postawiliśmy na mniej znane miejsca, ale takie, które mają duszę, niesamowitą energię, fantastyczną atmosferę. Pojawi się tu np. Hotel Szafir z Jastrzębiej Góry, restauracja Food Art Gallery z Wrocławia czy Manekin z Warszawy. Rozmawiam również z Ambasadą Tajlandii o objęcie honorowego patronatu nad projektem i … przedstawienie w albumie wyjątkowych przepisów na pyszne tajskie potrawy – wyjaśnia Ilona Adamska, pomysłodawczyni albumu i wydawca.

Jak zawsze I.D.MEDIA wychodzi na pomoc potrzebującym. Najnowszy projekt po raz kolejny będzie akcją charytatywną na rzecz Fundacji Sukces, która wspiera samotne mamy.

Książkę wspierają takie marki i firmy jak: Wyborowa, Siemens, Bracia Koral, Jami-Jami, Lubella, Alles, Massada, Golden Fashion, Willan Champagnes, pizzaportal.pl

Huczna premiera z udziałem gwiazd, mediów i szefów kuchni z najlepszych polskich restauracji odbędzie się 15 września w formie eleganckiego garden party w restauracji Navona.

Artykuł sponsorowany

Share