Angelina Jolie pozuje z dziećmi dla Vogue’a

Najgorętsza i najbardziej rodzinna para Hollywood Angelina Jolie, Brad Pitt oraz ich dzieci pojawili się w sesji zdjęciowej dla magazynu Vogue. Za miesiąc aktorską parę zobaczymy w nowym filmie, dramacie „By The Sea” którego Jolie jest reżyserką i autorką scenariusza. Zdjęcia wykonała popularna fotografka Annie Leibovitz.

W listopadowym numerze magazynu Vogue pojawią się nie tylko zdjęcia, ale także obszerny wywiad, w którym Angelina oprócz o rodzinie, filmie opowie o usunięciu piersi.

To nie jest autobiografia. Brad i ja mamy swoje problemy, ale jeśli konflikty postaci choć trochę przypominałyby nasze, nie moglibyśmy nakręcić tego filmu.” – mówi Jolie „Reżyserka była bardzo skupiona. Aktorka była emocjonalnie niestabilna. Scenopisarka była głęboko zakłopotana. To jedyny film, jaki zrobiłam, który byłby tak całkowicie zależny od mojego szalonego umysłu – żartowała. Jako artystka chciałam czegoś, co by nas wyciągnęło ze sfery komfortu. Dla nas jako aktorów to nie jest najbezpieczniejszy pomysł. Ale życie jest krótkie. „

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Na co zwrócić uwagę przy wyborze ubranek dla niemowlaka, by…