Ani słowa więcej

Grudniowe Kino na Obcasach w Multikinie Arkady

W przed mikołajkowy wtorek 3 grudnia nie zapominamy o Paniach i to dla nich specjalnie przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji i nagród przygotowanych przez Mary Kay, firmę SEKO oraz Studio masażu „Arkadia Masaż”. Wszystko to czeka przed pokazem filmu „Ani słowa więcej” w ramach Kina Na Obcasach w Multikinie Arkady Wrocławskie.

Multikino-KnO-3grudnia-fb-cp

Ani słowa więcej

Rozwiedziona i samotna Eva (Julia Louis-Dreyfus) pracuje jako masażystka. Prywatnie nie radzi sobie ze zbliżającym się wyjazdem córki na studia. W międzyczasie poznaje na przyjęciu słodkiego, zabawnego i podobnie myślącego Alberta (James Gandolfini). Chcąc odmienid swoje życie, kobieta angażuje się coraz bardziej w znajomośd. Kiedy ich romans kwitnie, Eva zaprzyjaźnia się z nową klientką salonu masażu, poetką Marianne (Catherine Keener), która raczy ja opowieściami o swoim byłym mężu, przedstawiając go w negatywnym świetle i opowiadając pikantne szczegóły z ich wspólnego pożycia.

Tuż przed Mikołajkami nie zapominamy o Paniach i to dla nich specjalnie przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji i nagród przed pokazem Kina Na Obcasach w Multikinie Arkady Wrocławskie.
Już o godz. 19:30 zapraszamy na hol przed salą na 8 na spotkanie z firmą kosmetyczną Mary Kay – Nasi goście będą starali się, aby każda z Pao poczuła się jak po królewsku i mogła w tym dniu odpocząd i odetchnąd od codziennej gonitwy. Na każdą z Pao czekad będą przygotowane stoiska z kosmetykami, gdzie będzie można wypróbowad na własnej skórze nowości kosmetyczne. O relaks i odpoczynek zadba również Pani Ilona z firmy „Arkadia Masaż”, która zaprezentuje niezwykle oryginalne metody masażu. Jako, że świąteczny czas już zbliża się wielkimi krokami, o zdrowe potrawy na świątecznym stole zatroszczy się firma SEKO, która dla Pao przygotowała kosze ze swoimi smakołykami.
Oczywiście atrakcji i niespodzianek czeka na Panie jeszcze więcej, więc serdecznie zapraszamy 3 grudnia na Kino Na Obcasach.

KnO-3grudnia

KONKURS KINO MULTIKINO

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Już za tydzień 23 i 24 listopada Wrocław stanie się…