Anja Rubik w kampanii Gucci

Jeden z najpopularniejszych domów mody na świecie Gucci przygotował kampanię reklamową wiosna/ lato 2013 z udziałem znanych modelek i modeli. 

Nie zabrakło naszej rodzimej gwiazdy Anji Rubik, która nie po raz pierwszy jest twarzą włoskiej marki. W kampanii  Karmen Pedaru i Clement Chabernaud. Zobaczcię spot reklamowy oraz zdjęcia! W tym roku sama Anja Rubik rozpoczynała i zamykała  pokaz kolekcji wiosna/ lato 2013 kolekcji Fridy Giannini. Do współpracy zaproszono Karmen i Clement, które od kilku miesięcy znajdują się na wysokich pozycjach w rankingu najlepszych modeli na świecie.  Sesję zdjęciową jak i spot reklamowy  wykonał duet Mert&Marcus.

Oglądając zdjęcia nie można się doszukać czegoś nowego czy zaskakującego. Sesja była wykonana w studiu w bardzo banalny sposób.  Prostota zdjęć jednak jest w tym wypadku atutem. Kampania jest bardzo wyrazista, konkretna, bez zbędnych ozdobników.  Kolekcja jak i modele są eleganccy i wyrafinowani. Tak samo jest w przypadku samej kolekcji, falbany retro, sukienki z cekinami, biel która jest bardzo modna w tym sezonie i słynne półbuty Gucci.

Zapraszamy do obejrzenia spotu reklamowego (W tle słychać piosenkę „Hurricane” zespołu MS MR.) i kilku zdjęć z sesji zdjęciowej.


8 9 89 m nm thumb_560x800_10.jpgt yu

Share