Beauty Style Club

Każda, kobieta bez względu na wiek lubi czuć się wyjątkowo, pięknie i młodo. Możemy zadbać o nasz wygląd zewnętrzny odpowiednią stylizacją, ukryć niedoskonałości pod makijażem, ale nie możemy uciec, przed starością. Brzmi strasznie prawda? A jednak, za pomocą konkretnych zabiegów, możemy odjąć sobie kilka lub kilkanaście lat, przywrócić elastyczność i delikatność naszej skórze pozbyć się tego co zbędne.

W każdym mieście jest wiele gabinetów kosmetycznych, które oferują przeróżne zabiegi na twarz i ciało. Standardowe zabiegi to koszt od ok 200 zł do 400 zł, a nawet więcej. Pożądany efekt, widoczny jest po kilku zabiegach. W ciągu roku jest to jednak dosyć spory koszt.

Większość kobiet, szczególnie te stale pracujące, nie mają czasu na to, aby udać się na konkretny zabieg. Ich rytuał dbania o wygląd, kończy się tylko na codziennym wklepywaniu kremu. Tą zbieżność  finansową i tą związaną z wiecznym brakiem czasu oraz brakiem skuteczności w zwykłym stosowaniu kosmetyków zauważył Christian Wiesner, wizjoner  i założyciel firmy Wellstar. Dzięki swojej intuicji i genialnemu pomysłowi, przy pomocy wielu fachowców z branży stworzył sieć Beauty Style Club.

Beauty Style Club (2)

Beauty Style Club

Beauty Style Club to coś innowacyjnego i oryginalnego i właśnie pojawiło się w Polsce!  Za granicą bije rekordy popularności. To miejsce wyjątkowe i stworzone z myślą o osobach, które potrzebują przywrócić blask swojej skórze, czy zrzucić zbędne kilogramy. We Wrocławiu powstało jedno z takich miejsc. Miejsce to różni się od znanych nam salonów kosmetycznych, tym że zabiegi wykonywane są bezpłatnie! Jak to możliwe? Jak to działa?  Wstęp do salonu mają tylko nieliczni, osoby zaproszone i te, które znają hasło, które pozwala skorzystać im z zabiegu. To też nowość, na polskim rynku, nowy system, który opracował Christian Wiesner.

Beauty Style Club (1)

Na pierwszy rzut oka, może wydawać się to szalonym pomysłem. Ale po przetestowaniu tego ciekawego wynalazku, sama  zobaczyłam efekt działania urządzeń BYAS.  Urządzeń, które odmładzają, nadają elastyczność naszej skórze, czy pomagają pozbyć się zbędnego tłuszczu lub cellulitu. W Polsce technologia ta dostępna jest dopiero od stycznia tego roku. Zabieg jest absolutnie bezinwazyjny i bezbolesny, trwa kilka minut.

Podczas zabiegów stosujemy wybrane technologie zawarte w urządzeniach dzięki czemu możemy oczyszczać i nawilżać.  Jedną z nich jest jonoforeza, która polega na oczyszczeniu skóry przy pomocy serum detoks oraz głębokiemu nawilżeniu preparatem na bazie kwasu hialuronowego klinicznej jakości. W ofercie znajdują się też kremy do pielęgnacji skóry na bazie alg.

Zabiegi

Innowacyjne rozwiązanie, stworzone przez wizjonera  Christiana Wiesnera, pozwala nam mieć urządzenia dla siebie, które idealnie mieszczą się do torebki.  Absolutnie bezinwazyjne zabiegi poprawiają wygląd naszej skóry, przywracając jej elastyczność i wygładzając zmarszczki. Rezultaty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Najważniejsze jest to że nie trzeba być znawcą i wykształconą kosmetyczką, aby samodzielnie przeprowadzić zabieg. Naprawdę każdy może taki zabieg wykonać w swoim domu.

Beauty Style Club (3)

Wystarczy  włączyć urządzenie i ustawić odpowiedni tryb jego pracy. Ruchami od wewnątrz do zewnątrz masować urządzeniem po skórze. Dzięki urządzeniu kosmetyk, dostaje się głębiej do naszego ciała, nie pozostaje tylko na powierzchni skóry. Urządzenie dodatkowo pobudza nasze komórki i napina skórę, przywracając jej elastyczność.

W zależności od wybranego rodzaju zabiegu urządzenie można używać, raz, dwa lub trzy razy w tygodniu.  Efekt jaki chcemy osiągnąć i go podtrzymywać, zależy od nas samych. Jak każde urządzenie, powinno być używane odpowiednio, zgodnie z instrukcją obsługi i zawartymi w niej opisami zabiegów.

Beauty Style Club (1)

Ambasadorką marki jest modelka i królowa piękności Zita Debreczeni.

Jak skorzystać z Beauty Style Club?

Tak jak było napisane na początku, to nie jest standardowy salon kosmetyczny, z którego można skorzystać w każdym momencie. Może jednak, z niego skorzystać każdy, kto chcę przywrócić blask swojej skórze.

Beauty Style Club na Facebooku:


Beauty Style Club

Ul.Gajowa 78

50-520 Wroclaw

tel. 603-153-115

merka75@wp.pl

 

 

Jeśli chcesz skorzystać, bezpłatnie z zabiegu napisz do nas! Przekażemy Ci tajne hasło, do świata piękna! Napisz już dziś ewelina@feszyn.com

 

 ***

BYAS Face Lifter dzięki opatentowanej technologii MST (multisynchronicznej) klienci wprowadzają serum kwasu hialuronowego głęboko w skórę oraz efektywnie zwalczają zmarszczki i zwiotczałą skórę.

BYAS Body Lifter najnowocześniejszy Hi-Tech z kliniki urody do zrzucenia nadwagi. Dzięki frekfencji radiowej i EMS
(elektrycznej stymulacji mięśni)BYAS Body Lifter stapia nadmierne kilogramy i sprawia, że ciało jest bardziej jędrne.

BYAS MOVE Eye Lifter łączy w sobie bardzo skuteczny, sterowany mikroprocesorem moduł mikrowibracyjny ze specjalnym serum kwasu hialuronowego, dopasowanym do wrażliwych partii skóry wokół oczu. Jego bardzo wydajny, dwucząsteczkowykompleks substancji odżywczych zostaje delikatnie wmasowywany dzięki drganiom mikrowibracyjnym (130 drgań na sekundę).

BYAS MOVE MST Eye Lifter łączy czyste serum kwasu hialuronowego z profesjonalną technologią odmładzającą dla oczu.
MSTTM Jonoforeza i MSTTM mikrowibracja są specjalnie dopasowane dla wrażliwej skóry wokół oczu i doprowadzają efektywnie dwucząsteczkowy hialuronowy kompleks składników o wysokiej wydajności, łagodnie do głębokich warstw skóry.

Share