Zainspiruj się kolorami z okazji 5. edycji konkursu Stylowy Wrocław i FASHION.WP.PL

Pasjonujesz się modą, śledzisz trendy, a dzień bez szałowej stylizacji uważasz za stracony? Pokaż swój styl i zachwyć jurorów podczas kolejnej edycji konkursu Stylowy Wrocław i FASHION.WP.PL, organizowanego w ramach Wrocław Fashion Meeting(www.fashionmeeting.pl) największych w południowej Polsce targów i pokazów mody.

fashion

Poszukiwania najciekawszej stylizacji odbędą się już po raz piąty, a na twórców najlepszych zestawów czekają atrakcyjne nagrody od polskich projektantów i marek kosmetycznych. Aby wziąć udział w konkursie należy skomponować kolorową, zimową stylizację, sfotografować ją na własnej sylwetce i przesłać zdjęcie na adres email organizatora: konkurs@fashionmeeting.pl w terminie do dnia 30 października.

Zachęcamy do potwierdzenia udziału w wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/848897118473548/

Regulamin: www.wroclawfashionmeeting.pl/konkurs.html

Zachęcamy do zapoznania się z bogatym w kolory portfolio marki Original Source i skomponowania wyjątkowej stylizacji inspirowanej kolorami żeli pod prysznic Original Source!

Zdjęcia 20 najlepszych stylizacji wyłonionych w internetowym etapie konkursu zostaną opublikowane na stronach portalu Wirtualna Polska i wezmą udział w głosowaniu Internautów, które potrwa od 4 do 14 listopada. Zdobywca największej ilości głosów otrzyma nagrodę specjalną ufundowaną przez portal Wirtualna Polska.

Autorzy 20 wybranych przez jury stylizacji zaprezentują je na profesjonalnym wybiegu podczas wielkiego finału, który odbędzie się podczas piątej edycji Wrocław Fashion Meeting, w weekend 22 i 23 listopada we wnętrzu Klubu Biznesowego Stadionu Wrocław (Al. Śląska1)., a ich starania oceni konkursowe jury.

W stylowej rywalizacji na wybiegu udział weźmie w sumie 30 uczestników 20 wyłonionych na podstawie zdjęć oraz 10 wybranych bezpośrednio podczas targów mody Wrocław Fashion Meeting.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają zestawy kolorowych żeli pod prysznic ufundowane przez sponsora Wrocław Fashion Meeting Original Source.

Ponadto na półfinalistów, finalistów i zwycięzcę czekają atrakcyjne nagrody ufundowane przez niezależnych projektantów obecnych podczas wydarzenia, między innymi awangardową markę Mr. Gugu and Miss Go, Madisso, a także Jarosława Ewerta.

W puli nagród dla uczestników znajdują się również upominki od Ana Collection, bilety do kina ufundowane przez Multikino, kosmetyki i wiele innych atrakcyjnych nagród.

Piąta edycja Wrocław Fashion Meeting to modowe wydarzenie jesieni, promujące polskich projektantów i polską modę, odwiedzane przez kilka tysięcy osób zainteresowanych modą, unikalnymi ofertami projektantów. To najlepsza okazja, aby zobaczyć podczas pokazów mody oraz kupić rzeczy wyjątkowe (ubrania, buty, biżuterię, dodatki, akcesoria, handmade), doskonałej jakości, oryginalnebezpośrednio od polskich i zagranicznych projektantów, niedostępne na co dzień na sklepowych półkach.

Wrocław Fashion Meeting to jedne z największych w Polsce targów mody, skupiające ponad 100 projektantów mody damskiej, męskiej i dziecięcej. Na zakupy i atrakcje zapraszamy w dniach 22-23 listopada (sobota i niedziela) w godz. 11:00-20:00 na Stadion Wrocław do eleganckiego Klubu Biznesowego. Dostępny będzie bezpłatny parking dla uczestników.

 

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Choć w świadomości wielu Polaków Sztokholm jawi się jako miasto…