bq logo

WYGRAJ WEJŚCIÓWKI

Od 8 marca film „The Burlesque Assassins” w Polsce. A 23 maja 2013 pojawi się we Wrocławiu. Będziemy mieć dla was kilka biletów do wygrania w konkursie- szczegóły niebawem.

Impreza  odbędzie się nie, w multipleksach, a w kameralnych, klubowych przestrzeniach (m.in. Klub Solec 44, Klub Komediowy Chłodna, Szara Eminencja, Zatoka Sztuki…). Film sprowadziła do Polski rodzima gwiazda i prekursorka burleski Betty Q. Widzowie oprócz seansu niezależnej, lekko slapstikowej komedii zobaczą również pokaz burleski na żywo w wykonaniu Betty oraz jej krótki stand-up. Betty rozpoczęła już trasę z pokazami filmu i burleski po całym kraju (m.in Trójmiasto)


Oficjalna strona filmu: www.burlesqueassassins.com

Betty Q

Betty Q to pierwsza polska performerka burleski. Ze swoim zespołem – Betty Q & Crew regularnie występują na scenie Klubu Komediowego Chłodna w Warszawie . Jej burleska to przede wszystkim teatr i humor. Wszystko z dużą domieszką kobiecości i dobrego starego stylu.

Facebook Betty Q

BETTY Q fot. Tomek Michalczewski

Kilka słów o filmie

The Burlesque Assassins. Piękne i zabójcze. Skuteczna broń w wojnie przeciw tyranii, które zagrażają naszej wolności. Formację utworzyło w czasie II Wojny Światowej dwoje bojowników ruchu oporu, a później – zakochanych: Johnny Valentine i Katarina Molotov. The Burlesque Assassins wykorzystują moc kobiecego tańca i wdzięku, aby zbliżyć się do najwyżej postawionych członków reżimu nazistów. Ich misja: UWIEŚĆ I UNICESTWIĆ. Koniec wojny przyniósł Johnny’emu i Katarinie ostatnią misję: wyśledzić przerażającą tajną broń… Nazistowski Atomowy Promień Śmierci! Ale broń wymyka im się z rąk w momencie, kiedy nadchodzi zimna wojna i rozdziela dwoje zakochanych. Rozpoczyna się wyścig – kto przejmie tajną broń? Johnny i Katarina jako szpiedzy spotkają się w tym wyścigu nieraz.

10 lat później młoda i wyzwolona rock’n’rollowa dziewczyna zwana Bourbon Sue (Roxi Dlite) dowiaduje się, że Johnny Valentine zrekrutował ją jako kolejną członkinię The Burlesque Assassins. Sue przyłącza się do zespołu: spokojnej Koko La Douce i energicznej Bombshell Belle (Kiki Kaboom), po czym rusza na przygodę życia. Mają niewiele czasu, III wojna światowa wisi w powietrzu! The Burlesque Assassins ryzykują życie, aby udaremnić okrutny plan zniewolenia świata i zniszczyć siły tyranii, które zagrażają nam wszystkim.

The Burlesque Assassins to pierwszy film Jonathana Joffe, kanadyjskiego pisarza i reżysera. Wcześniejsze filmy krótkometrażowe przyniosły mu 20 nagród i ponad 50 seansów na festiwalach całego świata. The Burlesque Assassins powstał w kwietniu 2011 roku przy współpracy Telefilm Canada i telewizji Superchannel. Nie byłoby The Burlesque Assassins bez wsparcia i hojności międzynarodowej społeczności związanej z burleską, inspirujących ten projekt od samego początku.

Klub Puzzle 23 maja

Przejście Garncarskie 2, 50-107 Wrocław, Poland

WYDARZENIE NA FACEBOOKU!!! BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

lakat betty

 

Share

Podziel się swoją opinią

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Zatem jak wykorzystać to, co projektanci starają nam się przekazać?…