Biznesowe imperium Puff Daddiego

Sean Combs kim tak właściwie jest? To z pewnością jego pełne imię i nazwisko. Jeśli chodzi o jego ksywkę to należy wymienić ich kilka. Obecnie używa pseudonimu P. Diddy, posiada także inne a mianowicie Diddy a także kiedyś popularną Puff Daddy. Z pewnością nie wygląda na swój wiek, urodził się w Stanach Zjednoczonych a dokładniej w Nowym Yorku.

W wieku 2 lat musiał pogodzić się z ogromną tragedią, którą przeżył w życiu rodzinnym.

Należy powiedzieć o tym, że zmarł mu w sposób tragiczny tato. Pomimo tak przykrego wydarzenia z przeszłości Sean Combs nie pozbawił się swoich marzeń o zdobyciu wyższego wykształcenia. Warto wiedzieć o tym, że bez większych problemów ukończył Uniwersytet Howarda znajdujący się w Waszyntgonie, jego ulubioną dziedziną był biznes. Puff Daddy posiada siostrę o imieniu Keisha. Jeśli chodzi o jego dzieci to należy powiedzieć o tym, że posiada dwóch synków Justina a także Christiana. Jeśli chodzi o tego pierwszego to ma go z kobietą o imieniu Misa Hylton-Brim a w przypadku tego drugiego należy powiedzieć, że ma z Kim Porter. Warto także uświadomić sobie również to, że posiada on dwie córeczki. Każdy fan śledząc jego portale społecznościowe może zaobserwować najnowsza informację o tym, ze on zamierza aby go właśnie nazywali Puff Daddy tak jak to kiedyś czyniono.

Artysta może powiedzieć, że w biznesie muzycznym osiągnął bardzo dużo.

Wydał znaczną część płyt od roku 1997 było ich aż 5. Ich tytuły to No Way Out, Forever, The Saga Continues, Press Play, Last Train to Paris. Obecnie to nie stanowi dla niego aż tak dużego źródło dochodu w jego biznesie. Szacuję się, że tutaj P. Daddy notować może spadki rzędu dokładniej (20-30%). Jedna czy to znaczy, że w biznesie całkowicie się zatrzymał? Oczywiście, że NIE! W tej sytuacji należy zdać sobie sprawę z tego iż zawarty kontrakt z Diageo na reklamę wódki o nazwie Ciroc dawać może mu bardzo duże przychody. Dodatkowe biznesy, które mogą gwarantować mu dodatkowe zyski to także linia produktów odzieżowych takich jak Enyce a także Sean John. Również firma marketingowa o nazwie Blue Flame a także Bad Boy(wytwórnia płytowa) dawać mu może niesłychane zyski. Wszyscy zainteresowani mogą także zdać sobie z tego sprawę, że tak w zasadzie kanał na telewizji kablowej może także mu dawać ogromne zyski, dokładnie chodzi o Revolt. Premiera nastąpiła w roku 2013.

Puff Daddy zanotował swój pierwszy debiut w gazecie Forbes już w roku 1999. Należy powiedzieć, że przez kolejnych 10 lat bez żadnych większych przeszkód utrzymywał się na tym rankingu. Nie warto o tym zapominać.

Pomimo tak wielkiej pozycji w biznesie artysta także bierze aktywny udział w wielu inicjatywach charytatywnych. Bez żadnego większego problemu Puff Daddy ofiarował jeden milion dolarów dla uniwersyteckiego instytutu, który specjalizował się w kształceniu młodzieży afro-amerykańskiej. Jego pomoc charytatywna to także pomoc wszystkim osobom bezdomnym. Za sprawą jego biznesu wszyscy wyróżnieni dotacjami powinni się czuć w pewien sposób wyróżnieni.

Portal Światowe-Sławy.pl pomógł nam przy pisaniu tego artykułu.

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Najnowsza kolekcja "Chillout" na sezon jesień-zima 2016/17 inspirowana jest wielkomiejskim…