MOHITO z Anną Jagodzińską dla Centrum Pomocy Dzieciom

fot. Podlewski/AKPA

W warszawskiej restauracji Think Love Juices, odbyło się spotkanie marki MOHITO zorganizowane z okazji zwieńczenia kampanii #POKOCHAJSIĘ stworzonej wspólnie z Anną Jagodzińską. Top modelka została zaproszona do zaprojektowania mini kolekcji koszulek, a całkowity dochód z ich sprzedaży został przekazany na konto Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę (dawniej Fundacja Dzieci Niczyje). fot. Podlewski/AKPAPodczas spotkania w Think Love Juices, przekazano czek na sumę 116 tysięcy złotych. Cała kwota zostanie przeznaczona na stworzenie Centrum Pomocy Dzieciom, które Fundacja chce otworzyć już w przyszłym roku.

fot. Podlewski/AKPA
„Razem z MOHITO stworzyliśmy super kolekcję koszulek na lato, których slogan brzmiał #POKOCHAJSIĘ. Przy okazji tej współpracy zdecydowaliśmy, że chcemy to połączyć z akcją charytatywną i wesprzeć Fundację Dajemy Dzieciom Siłę, która pomaga dzieciom i młodzieży z trudnych domów i daje im dobry start w dorosłość. Uważam, że każdy na to zasługuje i wszyscy powinniśmy mieć równe szanse, niezależnie od pochodzenia, czy stanu konta” – powiedziała Anna Jagodzińska.
Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę od 1991 r. dąży do tego, aby wszystkie dzieci miały bezpieczne dzieciństwo i były traktowane z poszanowaniem ich godności. fot. Podlewski/AKPA

Informacje dodatkowe:
Marka MOHITO to propozycja dla młodych kobiet kochających modę i ceniących niebanalną miejską elegancję. Projektanci MOHITO tworzą kolekcje z myślą o kobietach pewnych siebie, świadomych swych atutów, pozwalających sobie na odrobinę luzu i nonszalancji w stylowym, kobiecym wydaniu. fot. Podlewski/AKPAMohito podkreśla kobiecość i proponuje energetyczny look, zgodny ze światowymi trendami mody. W rzeczach Mohito dobrze wygląda się zarówno w pracy jak i w trakcie wieczoru. Szeroka oferta i różnorodność modnych ubrań MOHITO dla kobiet jest dostępna w ponad 200 salonach w Polsce i za granicą.

Materiały prasowe

fot. Podlewski/AKPA

Share