Biżuteria do ślubu – jaką wybrać?

Biżuteria do ślubu - jaką wybrać

Biżuteria do ślubu to jeden z ważniejszych dodatków, które wybrać musi przyszła panna młoda. Jeszcze do niedawna w większości stylizacji królowały przede wszystkim perły i diamenty, natomiast obecnie coraz częściej kobiety decydują się na nieco odważniejsze rozwiązania.

  1. Biżuteria ślubna najczęściej bazuje na kryształkach Swarovskiego, diamentach lub perłach.
  2. Klasyczne stylizacje nadal są w modzie.
  3. Biżuteria ślubna z reguły jest minimalistyczna i nieco ukryta w stosunku do sukni.
  4. Odważne panny młode mogą rozważyć niecodzienne stylizacje z kolorowymi kryształkami Swarovskiego.

Biżuteria do ślubu – co wziąć pod uwagę?

Podstawowym kryterium wyboru powinna być sama panna młoda i jej charakter. Oczywiście dopasowanie biżuterii do sukni ślubnej jest równie ważne, natomiast najważniejsze jest, aby panna młoda dobrze czuła w tym, co będzie miała na sobie. Jeśli więc na co dzień nie nosi bransoletek, nie warto na siłę jej do takiego wyboru nakłaniać. Jeśli dobrze czuje się w większej biżuterii, aniżeli w bardzo delikatnych stylizacjach, to być może warto ograniczyć ilość dodatków, natomiast postawić na te bardziej wyraziste. Sklep internetowy z biżuterią Swarovski to doskonałe miejsce do pierwszych poszukiwań, podczas których panna młoda może zastanowić się, co właściwie chciałaby na sobie mieć w tym ważnym dniu.

Trochę szaleństwa

Swarovski sklep to popularny adres wśród przyszłych mężatek. Kryształki Swarovski idealnie bowiem komponują się z większością ślubnych kreacji. Panny młode najczęściej stawiają właśnie na małe diamenty, kryształki, dużą popularnością cieszą się także perły. Jednak już pobieżny przegląd oferty sklepu pokazuje, że Swarovski pannom młodym ma więcej do zaoferowania. Można bowiem postawić na kolorowe kryształy w wyrazistych barwach, które przełamią biel sukni lub dopełnią drugą, kolorową suknię. Ciekawym rozwiązaniem są także perły, tyle że w dwóch kolorach – bieli i granacie. Granat nie tylko przełamuje oryginalny kolor pereł, lecz także wydobywa i podkreśla kolor sukni.

Odważne panny młode mogą postawić na nowoczesną biżuterię. Tutaj jednak trzeba jednak ogromnego wyczucia i ostrożności. Biżuteria tego typu pasuje bowiem najlepiej do prostych stylizacji, sukienek o klasycznym kroju, lejących się i puszczonych luźno przez całą talię. Bardzo ryzykownym posunięciem jest natomiast połączenie tego typu biżuterii Swarovski z suknią księżniczki, bezą, bogato zdobioną koronkami. Zestawienie takie jest oczywiście możliwe, natomiast wymaga bardzo uważnego doboru biżuterii i… sporej odwagi ze strony panny młodej.

Materiał zewnętrzny

Share