Bohoboco jesień-zima 2015/2016

Duet Bohoboco ponownie do współpracy przy sesji zdjęciowej zaprosił Helenę Norowicz. Aktorka ponownie została twarzą najnowszej kolekcji, tym razem kampanii na sezon jesień-zima 2015/2016.

Poprzednio staraliśmy się udowodnić, że piękno nie zna wieku. Konsekwentnie realizujemy tę tezę. Tym razem całą uwagę skupiamy na pani Helenie. Jej charyzma i wrodzona klasa doskonale oddają styl kobiety BOHOBOCO.” – powiedzieli Michał Gilbert Lach i Kamil Owczarek.

W kolekcji odnajdziemy ubrania w stylizacji retro, szare wełniane płaszcze, futerka, garnitury czy spódnice. W linii znajdują się także buty, torebki wykonane przez Bohoboco, a także bizuterie stworzoną przy współpracy z BRIJU.

Kolekcja jest skierowana do kobiet w każdym wieku!


Modelka Helena Norowicz
Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/AF Photo
Stylizacja BOHOBOCO
Włosy Piotr Wasinski/ Van Dorsen Talents, Magda Brojak
Make up Iza Wójcik Van Dorsen Talents
Scenografia Ania Tomczyńska
Manicure Monika Skalska
Produkcja Ewelina Spólna Evolution PR
materiały prasowe

Share

Podziel się swoją opinią

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Moim zdaniem piękna, kobieca, elegancka ale nie z zadartym nosem do reszty.sensualna.kurcze dama lub jak kto woli kobieta z klasa.po trosze ma wszystko jako kobieta wytworna…a zarazem zwyczajna.Jest ciągłą nie wiadomą ale takie są najbardziej interesujące. owiane niby tajemnica, że nie osiągalna a tu…normalna pełna wdzięku kobieta o której zdążyły powstać , trochę przekolorowane historie . powód banalny i prostacki …niestety . Takie kobiety to DEFICYT !!!KOBIETA POWINNA TAKĄ BYĆ :TAJEMNICZA, DELIKATNA, ZMYSŁOWA UWODZICIELKA. WSZYSTKO ZE SMAKIEM I GUSTEM POWINNA PODKREŚLAĆ TO STYLEM BYCIA, ZACHOWANIA I UBIORU.SA RZECZY PONADCZASOWE KTÓRE PASUJĄ KOBIETOM DOJRZAŁYM ALE TEŻ SUPER CZUŁABYM SIĘ JA KOMPONUJAC, UZYCZAJAC NIEKTORYCH ELEMENTOW. KAŻDA Z NAS BĘDZIE SIĘ CZUŁA WYJĄTKOWO. TEGO JESTEM PEWNA, JAK NICZEGO innego OSTATNIO. Póki co po ulicach chodzą klony kobiet, mało czym się różnią. Bez tej kobiecości, tajemnicy i bycia obiektem westchnień i pierwszej myśli mezczyzny: bardzo chciałbym ją poznać, cóż za kobieta. …Sporo wątków poruszyłam ale tak to idzie w świecie klonów

Koniecznie przeczytaj!
Zmiana sezonu przynosi jak zwykle rewolucje w trendach. Wyruszając w…