Komu w drogę temu buty!

Zmiana sezonu przynosi jak zwykle rewolucje w trendach. Wyruszając w kolejną modową podróż warto zaopatrzyć w się w wygodne i stylowe buty z najnowszej kolekcji marki OCHNIK.

Wraz z końcem wakacji, w salonach firmowych OCHNIK obok bogatej oferty odzieży i galanterii skórzanej zagościła nowa kolekcja obuwia damskiego. Na Panie czeka kilkadziesiąt modeli stanowiących niebanalne połączenie klasy z wygodą i funkcjonalnością. Wśród nich znajdują się zarówno delikatne botki i kozaki na słupku, jak i nieco cięższe sztyblety oraz półbuty na modnej, grubej podeszwie lub koturnie. W ofercie pojawiły się również długie muszkieterki ze stretchowej skóry, zaś lubiany przez Panie i wpisujący się w obowiązujące trendy welur zagościł na kozakach i szpilkach. Kolorystykę linii opartą na odcieniach klasycznej czerni oraz stylowej szarości przełamano kroplą ognistej czerwieni i nasyconego granatu. Wykonane z najwyższej jakości skóry szpilki, botki, sztyblety kozaki i oficerki można nabyć w wybranych salonach firmowych OCHNIK w Bielsku Białej, Bydgoszczy, Częstochowie, Gdańsku, Gliwicach, Jeleniej Górze, Katowicach, Kielcach, Koszalinie, Krakowie, Legnicy, Lubinie, Lublinie, Łodzi, Olsztynie, Poznaniu, Radomiu, Rzeszowie, Siedlcach, Szczecinie, Tarnowie, Toruniu, Warszawie, Włocławku, Wrocławiu, Zielonej Górze, a także w niemieckim Koblenz i sklepie internetowym OCHNIK. Ceny już od 359,90 zł.
***
OCHNIK to polska firma z 25-letnią tradycją posiadająca sieć 82 Salonów Firmowych zlokalizowanych
w najbardziej prestiżowych Centrach Handlowych w Polsce, prowadzi sprzedaż za pośrednictwem Internetu (www.sklep.ochnik.com) oraz Działu Sprzedaży B2B, oferującego produkty klientom korporacyjnym oraz instytucjonalnym.
OCHNIK to również ceniony pracodawca. W 2015 roku został liderem rankingu „Najlepsze Miejsca Pracy” przygotowywanego w oparciu o badanie prowadzone przez Instytut Great Place to Work®.


materiały prasowe

Share