Bojkot Dolce & Gabbana

Dolce & Gabbana to jedna z najpopularniejszych marek na świecie. Domenico Dolce i Stefano Gabbana udzielili wywiadu włoskiemu magazynowi „Panorama” w którym bardzo otwarcie opowiadali o swoich poglądach dotyczących dzieci czy in vitro.  Ich wypowiedzi, spotkały się z falą, ale także z aprobatą wielu osób na całym świecie.

Projektanci przyznali m.in że wg nich dzieci urodzone in vitro to „syntetyczne dzieci ze spermy wybranej z katalogu” i że pary homoseksualne nie powinny mieć dzieci „jestem gejem i nie mogę mieć potomstwa. Nie można mieć wszystkiego. (…) życie ma swój naturalny bieg i niektóre rzeczy nie powinny być zmienione. Jedną z nich jest rodzina”.  Są przeciwnikami gejowskich małżeństw i adopcji.  „Prokreacja powinna być aktem miłości,”  „Dzisiaj nawet psychiatrzy nie są w stanie stawić czoła efektom takich eksperymentów.” Warto podkreślić, że ich najnowsza kolekcja to ukłon w stronę rodziny, a szczególnie w stronę matki. Kolekcję możecie zobaczyć TUTAJ 

Te słowa zostały skomentowane przez Eltona Johnaczy Courtney Love, którzy wypowiedzieli się na ten temat na profilach społecznościowych. Ich zdaniem obrażają oni innych i pary homoseksualne. Tym samym namawiają wszystkich do bojkotu marki.

Elton John: „Jak śmiecie nazywać moje piękne dzieci „syntetycznymi”. Wstydźcie się za wasze opinie na temat in vitro – cudu, który pozwolił legionom kochających ludzi, zarówno hetero jak i homo, spełnić marzenia o posiadaniu dzieci! Wasze archaiczne myślenie nie pasuje do obecnych czasów, tak samo, jak wasza moda. Już nigdy nie będę nosić Dolce & Gabbana. #BoycottDolceGabbana.

Courtney Love: „Zebrałam wszystkie moje rzeczy Dolce &Gabbana i mam ochotę je spalić. Brak mi słów…

Ricky Martin: “@dolcegabbana: Wasze głosy mają zbyt wielką moc by rozsiewać tyle nienawiści. Obudźcie się. Jest 2015 rok, kochajcie siebie.”

 

A Ty jesteś za opinią Dolce &Gabbana czy przeciwko?

A Ty jesteś za opinią Dolce &Gabbana czy przeciwko?

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

bojkot Dolce & Gabbana (1) Olivia Wilde w kampanii H&M  (1)

 

fot. instagram

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Ani ubiór, ani wygląd, ani zachowanie ani słabość nie usprawiedliwiają…